10 סיבות לבחור בקורס של יוסי קדמי

 

1

זהו קורס פראקטי המתמקד בדברים שעובדים ומלמד את הכלים שמפיקים תוצאות טובות ביותר.
NLP הוא נושא עצום שמתפתח ומתרחב מידי יום. בדומה למוסיקה בה ישנן אין סוף יצירות מוסקליות אשר בבסיסן בנויות מסדרת תווים בסיסית, כך NLP מכיל אינסוף תהליכים, וגם אם תקדישו לכך חודשים רבים לא תצליחו לכסות את הגישות והתהליכים השונים.בקורס שלנו אתם תלמדו את מה שעובד באמת ותחוו תוך כדי עשייה ותרגול את העקרונות והתהליכים הבסיסיים המניבים את התוצאות הטובות ביותר . כלומר תלמדו את המיטב של ה- NLP בתחומים שונים, כך שיהיו לכם הכלים ותהייה לכם היכולת לפתח ולהתפתח לאחר סיומו של הקורס.זה לא מקרי שבחרנו להעביר את הקורסים שלנו במרחב פסטורלי מוקף מדשאות, במבנה ייחודי ואינטימי, כך שתוכלו לחוש את הרוגע של הטבע , לנשום אויר צח ולחוות ולתרגל במרחב אידיאלי.

 

 

 

2

זהו קורס שמתחדש ומתעדכן ללא הרף בחומרים ברמה הגבוהה ביותר.מאחר ו-NLP מתפתח ללא הרף חשוב להכיר את הגילויים החדשים המניבים את התוצאות הטובות ביותר. אנחנו מחויבים להתפתחות מתמדת. זו הסיבה שבכל קורס משתנה ספר הלימוד ומכיל חומרים חדשים.הערכים המנחים אותנו הם: סקרנות, חופש, חיפוש ורצון מתמיד להשתפר.

 

 

 

3

זהו קורס חווייתי בו אתה חווה את כל החומר הנלמד
לנו ברור שידע אינו עושה שינוי. לאורך כל הקורס מתבצעות הדגמות של התהליכים הרבים הנלמדים והמשתתפים מתרגלים אותם בינם לבין עצמם. בנוסף המבנה המיוחד של הקורס מאפשר למשתתפים לחוות ממש את הנחות היסוד של ה- NLP שהם הבסיס בלעדיו לא ניתן להפיק מה- NLP את המיטב.

 

 

 

4

זהו קורס בו הלמידה רב מימדית ,החומר מועבר ברמה המודעת וברמה הבלתי מודעת
במהלך הקורס אתם תלמדו ותקלטו את החומר ברמות שונות, הן ברמות המודעות והן הבלתי מודעות. במקום פשוט ללמד אותכם תהליכי NLP אנחנו נספק לכם למידה חווייתית שמאפשרת למידה ברמה הרגשית, הפיסית, המודעת והלא מודעת. אנחנו משתמשים בגישות ועזרים לימודיים שונים המאפשרים תהליך למידה עמוק. רבים מבוגרי הקורס מספרים שהם מצאו את עצמם משתמשים במיומנויות רבות, תובנות והבחנות שלקחו מהקורס מבלי שהם הקדישו לזה מחשבה, זה כאילו הפך לטבע שלהם.

 

 

 

5

זהו קורס בינלאומי תואם לקורסים המועברים ע"י ד"ר ריצ'רד בנדלר ובנפרד ד"ר ג'ון גרינדר מפתחי ה-NLP .
NLP בתחילתו פותח כמרחב של חופש ויצירתיות, הגישה השלטת הייתה שהכל מותר כאשר המבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה, גישה זו אפשרה המצאות ופיתוחים של תהליכים מחוללי טרנספורמציה.במקור ג'ון גרינדר וריצ'רד בנדלר מפתחי ה-NLP חקרו את תבניות ההתנהגות של האנשים שהפיקו תוצאות יוצאות דופן, הרוח המקורית שהניעה אותם שילבה סקרנות,תשוקה ללמוד, כייף, הרפתקנות ורצון לעזור לאנשים כולל אנו עצמנו לחיות בעוצמה.אנחנו מלמדים על פי אותם עקרונות.

 

 

 

6

יוסי קדמי הוא מהבודדים בעולם כולו שעברו את הכשרתם באופן אישי אצל 2 מפתחי ה-NLP : ד"ר ריצ'רד בנדלר וד"ר ג'ון גרינדר. כל אחד משני הגאונים הללו עובד ומתפתח בצורה ייחודית לו, שניהם מהווים מקורות להשראה אינסופית. יוסי קדמי שעבר קורסים בהנחיית כל אחד מהם בנפרד מביא לידי ביטוי בקורסים שלו את המיטב שבמיטב ששני מקורות השראה אלו מלמדים. התוכן הנלמד בקורסים של יוסי קדמי ייחודי לו ומבטא את עושר הלימוד וההשראה.

 

 

 

7

זהו קורס דינמי בו אתה מפתח מיומנויות חדשות תוך כדי תרגול. יש הבדל עצום בין לדעת לבין לעשות ולהצליח. לימוד פרונטלי יכול להיות מהנה ויכול להרחיב את הידיעה שלך, אולם הוא לא יסייע לך לרכוש את המיומנות הזו ולהטמיע אותה בשרירים שלך.
אנחנו משלבים בכל שלב במהלך הקורס תהליכים חווייתיים ותרגול אישי של הכלים. זו גם הסיבה למתכונת האינטנסיבית של הקורס שלנו הבנויה משלוש חטיבות בנות שלושה ימים כל אחת. זוהי מתכונת הקורסים במרכזים המובילים בעולם המאפשרת השגת תוצאות מיטביות בתוך פרק זמן קצר יחסית.

 

 

 

8

זהו קורס בו השאיפה היא לפשט דברים ולהפוך אותם לפשוטים וקלים לביצוע. מייחסים לליאונרדו דה ווינצ'י את האמירה: " פשטות היא התחכום האולטימטיבי ".
בני אדם אוהבים להפוך דברים למורכבים ומסובכים. כאשר קיים ידע והוא מורכב ומסובך משמעותו כוח ושליטה, כי הרי אם היה קל ופשוט ללמידה כל אחד היה יכול לרוכשו.אנחנו מאמינים שהאמת נמצאת בפשטות ולכן יש בנו תשוקה מתמדת לפשט דברים להפוך אותם לקלים ומהירים יותר, כאשר המבחן האמיתי המנחה אותנו אינו מבחן המורכבות אלא מבחן התוצאה.

 

 

 

9

זהו קורס שפותח את המחשבה ומיועד לאנשים יצירתיים שאוהבים עצמאות וחופש.רבים מאיתנו למדו בבית הספר באמצעות שינון וחזרה. דרך לימוד זו זרה ל-NLP . כל תהליך שתלמדו במהלך הקורס , תלמדו את העקרונות הבסיסיים תוך מתן אפשרות וחופש למתן ביטוי ליצירתיות שלכם, לנו ברור שאין דרך אחת נכונה , אלא דרכים רבות כאשר המדד ליעילותן הוא התוצאה המופקת. אצלנו בקורס אתם לא תלמדו את סדר השלבים של התהליך אלא העיקרון המנחה שיעניק לכם חופש והנאה בתהליך העבודה.

 

 

 

10

זהו קורס שממוקד כולו בך ובכיצד להעניק לך את החוויה העמוקה ביותר. רוב משתתפי הקורס עושים זאת פעם אחת בחייהם, לכן, אלו תשעה ימים שממוקדים בך. המטרה הניצבת בפנינו היא איך להפוך את החוויה עבורך לעוצמתית ומשמעותית יותר. זו הסיבה שיצרנו מרחב כל כך נעים ומפנק במקום אינטימי הנמצא בסביבה פסטורלית וירוקה. אנחנו מחויבים לכך שקורס זה יהיה עבורך אישית חוויית חיים מעשירה ומספקת שתשמש עבורך כמקור להשראה הן בחייך האישיים והן המקצועיים.

 

 

לפרטים והרשמה:

קרולין
03-6428224
054-5251717
מייל - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.