image graduates tirza-carmi"חוויה ענקית"

"המטרות החשובות לי בקורס היו: כלים להעצמה אישית וכלים לעבודה עם קבוצות - המטרות הושגו במלואן. הקורס הזה הוא ח-ו-ו-י-ה ע-נ-ק-י-ת. למידה, שינוי, מתן כלים לחיים טובים יותר."

תרצה כרמי - קנסיולוגית

image graduates sharon"קורס מרתק"

"קורס מרתק, נותן כלים ואפשרויות להנות יותר מהמסע בכל תחום ובכל שלב."

שרון קאופמן - יועצת ארגונית ומאמנת עסקית

image graduates sara dahan"חוויה נפלאה"

"המטרות שלי בקורס היו למידה וחוויה של כלי עבודה המשתלבים בארגז הכלים שלי כקינסיולוגית ומרצה, והזדמנות להתפתחות אישית והעצמה אישית נוספת במסע שלי, ובנוסף מימוש אהבה גדולה שלי - לימוד דברים חדשים, כל מטרותיי מומשו במלואן ובגדול!!! הקורס הוא חוויה נפלאה, מעצימה, מדהימה! מתנה!!! תודה לכם מעומק הלב!!! זכות גדולה!"

שרה דאהן - מרצה ומנחה קבוצתית ופרטנית

image graduates roni"התנסות חובה"

"הגעתי לקורס במטרה לרכוש כלים מקצועיים אשר יעצימו את יכולתי לעזור למטופליי בתהליכי שינוי חשיבה, התנהגות והרגלי אכילה. במהלך הקורס נחשפתי לגישה שהיא הרבה מעבר לכלי מקצועי. המתנה הגדולה והלמידה המשמעותית ביותר עבורי הייתה החוויה האישית המופלאה של תהליכי שינוי והעצמה אישית אשר הולכים ומתעצמים אצלי מיום ליום. התנסות חובה לכל מי ששואף להתפתחות אישית ומקצועית ורוצה לחוות את החיים במלואם"

רוני צור - דיאטנית קלינית ומנחת קבוצות

image graduates ron david"קורס העצמה ברמה מאוד גבוהה"

"בקורס קלטתי בעוצמה רבה שהמוח האנושי הוא מחשב על שניתן לשנות כל תוכנה שבו באופן מוחלט - זה פשוט ענק! זהו קורס העצמה אישית ומקצועית ברמה מאוד גבוהה."

רון דוד

image graduates claudia-mogilianski"החיים שלי כבר לא יראו אותו דבר"

"המטרות שלי מהקורס היו: ללמוד לחזק את העוצמה שלי, ללמוד להגדיר מטרות ותוכנית להגשמתן, ללמוד NLP ככלי להעצמה ולצמיחה אישית ועסקית - המטרות שלי מומשו והושגו במלואן. הקורס מהמם!!! תכל'ס, בעל עוצמה רבה,מקנה כלים אפקטיביים לשינוי אמיתי. החיים שלי כבר לא יראו אותו דבר."

קלאודיה מוגליאנסקי - מנחת סדנאות וקורסים

image graduates amit1"הרגשה עילאית של חופש"

"קבלתי בקורס את מה שחפשתי ויותר, בטחון עצמי ותחושת חופש והנאה שהולכת וגדלה מיום ליום. אני פועל להגשים מטרות הקשורות במה שאני אוהב ועושה זאת בהנאה, דבר שלא היה קודם. ואכן, קורס זה הווה פריצת דרך עבורי. נולדו בי רצונות חדשים בעקבות תהליכים של NLP, ורצון חדש זה דבר שאין לו מחיר בעיני, זה מפתיע, זה כובש זה מרחב פעולה חדש שנפתח בו הכול אפשרי. הרגשה עילאית של חופש, בחירה ויכולת לפעול. הפנמתי שהמציאות היא יצירה בראש שלי,ויש לי מחויבית אישית לחוש תחושות מצוינות, עבורי ועבור הסביבה שלי. תחושת כייף בסיסית מתחילה ללוות אותי בחיי. איזה כייף!:)"

עמית לביא, מנחה NLP והילינג

image graduates omer"קורס של החיים"

"זהו קורס של החיים. לימד אותי מי אני, מה אני שווה ולאן אני יכול להגיע. מומלץ לכולם – לכל אלה שרוצים להתפתח ולשגשג באמת!"

עומר בן עוזיאל

image graduates hasan"חוויה מהממת"

"המטרות שלי מהקורס היו: לשפר את יכולות התקשורת שלי, להבין את עצמי ואת האחרים טוב יותר, לרכוש כלים שיעזרו להגשים את חלומותיי ולשחק את משחק החיים בצורה הטובה ביותר - המטרות מומשו והושגו במלואן.הקורס הוא חוויה מהממת אותה לא אשכח כל חיי. אני לא מבין איך אנשים מנהלים את חייהם בלי להיחשף למדע הזה. לעבור את הקורס הזה זה פשוט לשפר את איכות החיים בצורה מדהימה."

סמיר חסאן

image graduates nati1"משפר את החיים בצורה מדהימה"

"מעצים. משפר את החיים בצורה מדהימה. כלים לכל החיים.אני רוצה מזה עוד!!"

נתי גז - מאמן אישי ועסקי

image graduates mati1"צמחתי ב-10 מידות"

"קורס מדהים ופתיחת דלת לעולמות נפלאים ולחיים נפלאים. אני צמחתי ב- 10 מידות. חוויה ענקית ומשמעותית - חווית חיים!"

מתי ניר פרימק - מאמנת אישית

image graduates michaela-maoz"המטרות הושגו במלואן"

"המטרות העיקריות שלי מהקורס היו: חוויה של שינוי עצמי, כלים לעבודה עם מטופלים וכלים להמשך התפתחות אישית - המטרות שלי הושגו במלואן. הקורס הוא עבורי הוכחה כי אפשר לשנות אמונה בסיסית , לשחרר היאחזות ארוכת שנים באמצעות תהליך קצר ואפילו מהנה."

מיכאלה מעוז - מטפלת בפסיכולוגיה גופנית

image graduates michel-ben-nun"מעשיר מאוד"

"המטרות החשובות לי בקורס היו: לפתח את כישורי הקשב והתקשורת, ולהרחיב את הידע ופרקטיקה לשיפור החיים - המטרות הושגו במלואן. אחד הדברים החשובים שקלטתי בעוצמה היא האמונה שכל חלום (בר מימוש) ניתן להשגה.הקורס מעשיר מאוד בכלים הרבים, ובמיוחד ההבנה
שניתן להשתנות יחסית במהירות להשגת איכות חיים גבוהה יותר. יוסי וקרולין וכל הצוות תודה!"

מיכאל בן נון - מנהל פיתוח

image graduates magi1"קפיצת מדרגה קדימה"

"האמונה החשובה שהתחזקה בי במהלך הקורס היא שהכל אפשרי ואני יכולה להשיג כל שאני רוצה. הקורס הוא קפיצת מדרגה קדימה בהבט האישי והמקצועי כאחד."

מגי בן יהודה - מאמנת אישית

image graduates limor"פריצת דרך אישית ומקצועית"

"בעקבות הקורס אני חייה בגישה שיש באפשרותי להעצים את הטוב בחיי, בכל עניין ודבר יש טוב, אני יכולה להשתחרר ולצמוח, האמונות החדשות שלי מאפשרות לי עתיד נפלא. זהו קורס שמהווה עבורי פריצת דרך אישית ומקצועית."

לימור זלינגר - סטודנטית ואמנית

image graduates luani"השפעה ענקית"

"ההשפעה של הקורס על חיי היא ענקית! בעקבות הקורס יש בי אמונה שהאפשרויות עבורי הן אינסופיות. הקורס העצים אצלי תכונות שכבר היו שם. מדהים אותי מה שהקורס הזה עשה לי."

לואני אידר

image graduates israel"השפעה רבה על ההתפתחות המקצועית שלי"

"הדברים החשובים שרציתי ולקחתי במידה רבה מהקורס הם: שיפור היכולת ליצור כימיה עם אנשים, שיפור יכולות התקשורת , מתאם: שפת הגוף, קול, מילים. ההשפעה של הקורס על ההתפתחות המקצועית שלי היא רבה. בכל הקשור למצגות בעבודה ויצירת Rapport , ובעבודה שלי
בשיווק."

ישראל כדורי - שיווק מקצועי אופטימטריה

image graduates yaniv1"חוויה חיונית"

"שלוש ההבחנות והלמידות הבולטות ביותר שלי בקורס, חלומות מתגשמים, האדם אינו התנהגותו וביסוד כל התנהגות קיים מניע חיובי. הקורס עבורי היה חוויה אישית ומקצועית חיונית, חשובה ובעלת חשיבות ערכית ומעשית.אני יודע שיש הרבה אנשים בקורס הזה ובאחרים שהקורס היה להם עוגן משנה חיים וגישה, בכך העשייה היא מלאכת קודש, יישר כוח ובהצלחה רבה."

יניב שנהב - משכוכית

image graduates yuda1"אהיה אדם מאושר יותר"

"המטרות שלי מהקורס היו ללמוד כלים נוספים, לזהות דפוסים מעכבים וללמוד ולהתפתח ברמה האישית - המטרות שלי הושגו בקורס במידה רבה מאוד. מעבר להשפעה הגדולה של הקורס על התפתחותי המקצועית והאישית, יותר מכך, אני אהיה בעקבות הקורס אדם טוב יותר ומאושר יותר. הקורס הוא עוד שלב משמעותי בהתפתחות שלי ועושה חשק להעמיק את הלימוד בנושא. נתראה בקרוב!!"

יהודה בנך - מאמן אישי ועסקי להצלחה

image graduates hadi"פריצת דרך"

"המטרות העקריות שלי בקורס היו: לאזור אומץ לפתוח עסק משלי, להחזיר לעצמי את האמון והתקווה שבי ולייצר זוגיות בחיי - השגתי את המטרות במלואן. הקורס הוא פריצת דרך. יוסי וקרולין, אני כל בוקר כבר כמעט שנתיים כותבת לי/לאלוהים, ובחודשיים האחרונים אני מבקשת כל בוקר לעלות מדרגה, להתקדם, אתם יקיריי אפשרתם לי זאת. תודה."

הדי לוי

image graduates dror s"מפתח קסמים"

"המטרות העיקריות שלי מהקורס היו: שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית, הצלחה ואמונה ביכולות שלי ומקסום הפוטנציאל - המטרות הושגו ומומשו במלואן. חוויה מדהימה המעניקה לכל אחד מפתח קסמים לקופסא שבין אוזניו."

דרור סמואלוב

image graduates batia"חזרה לחיי השמחה"

"בעקבות הקורס חזרה לחיי השמחה.התחברתי מחדש למאגר האנרגיה שהיה סביבי והרבה זמן לא חשתי בקיומו. מתפעלת מהדרך המיוחדת בה אתם יוצרים את האווירה שמאפשרת צמיחה. החלטתי לתת את הקורס כמתנה לבני, מתוך ידיעה שזאת מתנה לחיים."

בתיה מדמוני - מטפלת אלטרנטיבית

image graduates asaf"חוויה של פעם בחיים"

"המטרות שלי בקורס היו: שיפור יכולת הסגירה, יכולת הבנה טובה יותר של האחר והעצמה אישית - השגתי וממשתי את המטרות שלי במלואן. הקורס הוא חוויה מדהימה של פעם בחיים. שבוע של שכרון חושים. אתם מדהימים - תודה על הכל!"

אסף שטרנברג - מנכ"ל חברה ליצוא ויבוא

image graduates alex1"כלים מאוד יישומיים"

"הדברים החשובים שרציתי והשגתי במידה רבה מאוד בקורס הם: יותר פתיחות, הבנה טובה יותר את האדם וכלים לשיפורים אישיים והעצמה אישית.הקורס מבטא עבורי את התפיסה הרחבה ביותר של "הכל אפשרי והרשות נתונה". זהו קורס חווייתי, עוצמתי ומעניק כלים מאוד יישומיים מאוד נהניתי, ולמרות "הלחץ" לכאורה שהקורס יוצר על לוח הזמנים שלי , צר לי שהוא עומד להסתיים , הייתי שמח שימשיך עוד ועוד ו..."

אלכס שחם - בעל משרד ראיית חשבון

image graduates irit-godel"הקורס המשמעותי בחיי"

"זהו הקורס המשמעותי ביותר שעשיתי בימי חיי – העוצמה הרבה שהוא העניק לי ולמשתתפים בו. אינני יודעת אם יש מתנה גדולה מזו!!!!! אני גאה שלקחתי חלק בקורס הזה. הלוואי וגם אחרים יוכלו לבוא , ליהנות ולהתעצם כמוני."

אירית גודל

image graduates iris"חוויה מעצימה"

"בעקבות הקורס אני מאמינה יותר מתמיד ביכולות שלי ובעוצמה שלי, הקורס עשיר בידע וטכניקות אינספור בהנחייתו הכריזמטית של יוסי קדמי ובגישתו המאפשרת, הקשובה והאמפטית. חוויתי חוויה מעצימה הן מהבחינה האישית והן מהבחינה המקצועית. הבנתי מה מניע אותי ומה עוד אני יכולה לעשות. במהלך הקורס הכל הופך להיות ממוקד יותר,ברור יותר, ובסופו ההרגשה היא שהכל אפשרי. כל אחד חייב את זה לעצמו!"

איריס אשל - עובדת סוציאלית ומנחה אישית

image graduates eyal"תודה"

"הדברים החשובים שלקחתי במידה רבה מאוד מהקורס: כלים שיעזרו לי בעבודתי כמאמן, וכלי עזר אישי. אני מסיים את הקורס עם האמונה שאני יכול להגשים כל מטרה שיש לי או תהיה לי בעתיד. אני מי שאני בזכות ולא בגלל. הקורס זו חוויה המובילה לשינויים קטנים כדרך חיים. תודה!!!"

אייל סלומון - ייעוץ ושיווק פתרונות מיחשוב/מאמן אישי

image graduates tamir"חוויה בלתי רגילה"

"הדברים שרציתי ולקחתי במידה רבה מהקורס הם: שמחה, כלי טיפולי והעצמה ופריצת דרך בחיי העסקיים. יוסי, אתה פשוט כל כך מהפנט ומושך מבחינת ההנחיה והדרך שאתה מעביר פשוט מושלמת. מצאתי בך עוצמות, יכולות ויצרתיות שפשוט הדהימה אותי , אתה מודל לאהבה למה שאתה עושה. חוויה בלתי רגילה. הקורס הוא חופש מחשבתי מדהים. קלטתי שכאשר אתה מחובר לתכלית והייעוד שלך הכל הולך קל, פשוט וזורם."

תמיר נאוי - צילום וקולנוע/מפיק הרצאות וסדנאות

image graduates sara-kubrski"השפעת הקורס על חיי - 100"

"אילו הייתי מדרגת את השפעת הקורס על חיי האישיים הייתי אומרת 100. גילויים חדשים, הבנות מקדמות, סיפורים חדשים שאני מספרת עצמי. הקורס בנוי כהלכה. יוסי מנחה קשוב, רהוט, סבלני וסובלני, מכבד ובעיקר מקצועי ומשדר אמון ואמינות. אחת הלמידות החשובות שלי מהקורס זו האפשרות והדרכים לשנות אמונות והתנהגויות.הקורס הזה הוא בדיוק מה שהייתי זקוקה לו עבוריכאדם ועבורי כמאמנת. תודה!!!"

שרה קוברסקי - מאמנת אישית

image graduates shalev"חוויה לכל החיים"

"המטרות שלי מהקורס היו למצוא שקט פנימי ושלווה, למצוא כלים לזוגיות נכונה ולהסיר פחדים קיימים, להבין באמת כיצד המוח עובד כך שאוכל לשלוט בו יותר - המטרות הושגו במלואן. ההשפעה של הקורס על איכות החיים היא מיידית ,עוצמתי ומתחזקת מיום ליום. חוויה לכל החיים! שווה כל שקל!"

שלו דרור - מהנדס הייטק

image graduates roni-boganim"השגתי את מטרתי במידה רבה מאוד"

"יוסי, במידה רבה ראיתי בקורס עד כמה אתה חי ומאמין במה שאתה מלמד. עבורי זה הדבר החשוב ביותר. בנוסף ההתיחסות והגישה , הסבלנות המקבלת, האוהדת ואוהבת היו מאוד חשובים עבורי. המטרה שלי בקורס הייתה לקחת כלים חדשים נוספים לשימוש אישי ומקצועי - השגתי את מטרתי במידה רבה מאוד."

רוני בוגנים - הנחייה אישית וקבוצתית

image graduates keren sapir"הקורס סלל בשבילי דרך חדשה"

"הדברים החשובים שלקחתי מהקורס הם: חשיבה טובה יותר על עצמי והסובב אותי, הידיעה כיצד להגדיר לעצמי מטרות ולהגשים אותן, למדתי לתעל את האנרגיה שלי למקומות טובים עבורי. היום אני יודעת בעוצמה רבה יותר שאצליח ובגדול, שאני יכולה להגשים את מטרותי ושאני יכולה לשנות ולהשתנות. הקורס סלל בשבילי דדרך חדשה שאצעד בה בשמחה. תודה."

קרן ספיר פורת - זמרת ומורה לפיתוח קול

image graduates anat-manor1"חגיגה, חוויה"

"אחת האמונות החדשות שפיתחתי בעקבות הקורס היא האמונה שהכל אפשרי, והכל בידיי! במידה רבה הקורס מאפשר לי יותר סדר בחיי ורוגע. יוסי כמנחה הוא אלוף, מקצוען, מקור להשראה ומודל לחיקוי. הקורס זו חגיגה, חוויה, עוצמות רגשיות גבוהות, מקום לצמיחה, להתפתחות ולהבנה אחרת של ה"אני" ועצמי. הרגשתי VIP אמיתי. המשיכו אתם צוות מנצח!!"

ענת מנור - מאמנת,מרצה ומנחת קבוצות

image graduates irit"סדנה מעוררת השראה"

"הדברים החשובים ביותר שרציתי לקחת מהקורס היו: הנאה וכייף, כלים מקצועיים וצמיחה פנימית - המטרה שלי מומשה במלואה. הקורס היה שבילי סדנא מעוררת השראה, לאיך ראוי , כדאי ורצוי לחיות את החיים במלואם ובמלוא תפארתם! אמן!"

עירית בן משה - מטפלת בשיטת אלבאום

image graduates edna-shapira"מתנת החיים שלי לעצמי"

"המטרות שלי בקורס היו העצמה אישית וזמן לעצמי, העצמה מקצועית והרחבת ארגז הכלים והתמקצעות ב- NLP ,הבערה מחודשת של התשוקה וההתלהבות שלי - כל המטרות שלי מומשו במלואן. הקורס הזה הוא מתנת החיים שלי לעצמי."

עדנה שפירא - מנהלת "שילובים" המרכז הישראלי לקניסיולוגיה וחשיבה מחדשת

image graduates stela1"Yes I Can"

"האמונה החשובה שהתחזקה בי עוד יותר היא: Yes I Can. בעיני כל מה שהיה בקורס היה מושלם ומאוד מקצועי! אני בטוחה שהקורס המדהים ישנה את חיי במובנים רבים. מודה לך יוסי ולך קרולין עבור הקורס שנוהל בצורה כל כך מקצועית ומכובדת."

סטלה שמול - צילום/פסיכוטרפיה הוליסטית

image graduates nechemia1"מפתח לשער ענק של יכולות"

"שלושת הדברים הבולטים שרציתי ולקחתי מהקורס הם: כלים, ביטחון ואמונה ביכולות. בעקבות הקורס אני יודע שאין דבר העומד בפני אני רק צריך לבחור. הקורס הוא אבן דרך ומפתח לשער ענקי של יכולות ועתיד מלא סיפוק ואהבה."

נחמיה ברייטברט - מרצה, כירולוג ומאמן NLP

image graduates meirav1"קורס מדהים"

"קורס מדהים. המטרות שלי בקורס היו חיזוק היכולת להופיע בפני קהל, יותר רוגע נפשי ולמידה של תחום חדש שיסייע לי בעתיד - המטרות שלי מומשו במלואן. הקורס הוא בשבילי דרך חדשה לחיים טובים."

מירב הדס

image graduates michel"העצמה אישית"

"העצמה אישית, לימוד כלים מדהימים, שיפור התקשורת האישית והבין-אישית, והיכולת להגשים חלומות באופן אישי , באומץ ובהתמדה."

מיכאל גולדשטיין

image graduates moran"חוויה מעמיקה"

"הקורס הוא חוויה מעמיקה לתוך מקומות שלא חשבתי שאוכל להגיע אליהם ו"להציל את עצמי."

מורן לידור, שף

image graduates liron1"מקור לשינוי והעצמה"

"מטרותי בקורס היו: למידת כלים להעצמה אישית, כלים מקצועיים וחוויה ומתנה לעצמי - כל מטרותי הושגו במידה רבה מאוד. בעקבות הקורס התחזקה בי האמונה שאני אדם חזק ועוצמתי וכל דבר קיים בי. הקורס הוא מקור לשינוי, העצמה והכרות עצמית."

לירון ברששת-פיקר - מנהלת הדרכה IKEA

image graduates lior-aburman"תודה גדולה"

"המטרות החשובות לי בקורס היו: להתחבר מחדש ליכולת והעוצמה שבי, להתחבר אל השמחה והחדווה - המטרות מומשו במלואן. לפני 10 שנים חוויתי בחיי את ההתרגשות שאני חשה בימים אלו ועל כך תודה גדולה! הקורס עבורי זו בועת אור שדרכה אני חווה את העולם אחרת.

ליאור אבורמן - יוצרת התוכנית "מפתחות קסם לתקשורת"

image graduates lea"השפעה מדהימה על החיים שלי"

"אחת המטרות העיקריות שהצבתי לעצמי בקורס הייתה להתחיל לנהוג – המטרה הושגה, אני נוהגת. זהו קורס מובנה הבנוי בצורה נכונה. ההשפעה של הקורס על החיים שלי מדהימה. הקורס העצים את היכולות שבי ואפשר לי גמישות רבה יותר בחיים."

לאה טל

image graduates yafa-dan"נקודת מפנה"

"הקורס הוא נקודת מפנה בחיי. ההבחנות והלמידות החשובות ביותר שאני לוקחת מהקורס הן: כל אחד עושה הכי טוב שהוא יכול כולל אני ואז אין מקום להלקאה. חשיבות הגדרת מטרה מעוצבת כהלכה, ובדיקה מה המטרה שלי בכל סיטואציה. ההשפעה של הקורס על ההתפתחות המקצועית שלי היא: מזניקה קדימה, יותר עשייה ממוקדת, יותר הבנה ונעימות כלפי סביבתי."

יפה דן - מנכ"לית "שביל הזהב"

image graduates yochi"כלי רב עוצמה לפיתוח עצמי"

"ההשפעה של הקורס על ההתפתחות המקצועית, רגשית, משפחתית וכלכלית שלי גדולה מאוד. זהו כלי רב עוצמה לפיתוח עצמי ולהסרת חסמים בדרך להגשמת חלומות. כלים עוצמתיים לפיתוח קבוצה, כלים נהדרים לתקשורת ופתיחת דלתות."

יוחי עבס

image graduates ziv"קרש קפיצה לעולם אחר"

"המטרות החשובות לי בקורס היו: לדעת להגדיר מטרות, להבין מה באמת חשוב לי, לקחת כלים להגשמת מטרות - כל מטרותיי הושגו במידה רבה מאוד. הקורס עבורי הוא קרש קפיצה לעולם אחר, מעבר למימד אחר ולמציאות אחרת בה אוכל לעצב בכל רגע, שנייה, דקה וכו' את המשך חיי הנפלאים העתידיים. המון תודה על כך שיש מלאכים אנושיים שנכנסים לחיי ברגעים המתאימים ועוזרים לי להגשים את החלומות הכי פרועים שלי ולהאמין כמוני שאני ראויה להם ושהם יכולים להתגשם. תודה לך יוסי , תודה לך קרולין."

זיו אלימלך - מטפלת אייפק

image graduates dror1"מדהים ומרתק"

"המטרות שלי בקורס היו העשרה וידע, כלים וטכניקות וצמיחה אישית - המטרות הושגו במלואן. ב-2 מילים על הקורס: מדהים ומרתק!!!"

דרור קארפ - אימון

image graduates david-careda"השמיים הם הגבול"

"בעקבות הקורס אני חש שהכל אפשרי והשמיים הם הגבול. אפשר בקלות ובמהירות לתקן דברים.עבורי הקורס הוא שחרור העוצמה שבי. הקורס, יוסי המנחה, החומרים והמשתתפים ילוו אותי לנצח, הם חלק ממני כעת."

דוד קרדה - מאמן אישי

image graduates bruria"התעשרתי מאוד"

"הקורס עבורי היה אפשרות למסע אישי ומקצועי, וכן מסע בין אישי.אפשרות מצוינת למימוש עכשווי ועתידי. לא יאומן עד כמה נהניתי מכל דבר בקורס למדתי המון והתעשרתי מאוד!"

ברוריה יצחק - יועצת ארגונית

image graduates osnat"מתנה וזכות גדולה"

"מתנה וזכות גדולה. הכל היה כל כך לטעמי ולרוחי, נעים, טעים, נח וכל כך מאתגר. תודה מעומקא דליבא, אוהבת וכבר מתגעגעת, וברוכים תהיו לי במקסיקו."

אסנת אשל - מקסיקו - מטפלת ברפואה טבעית

image graduates elinor"החוויה החשובה בחיי"

"הקורס זו החוויה החשובה ביותר בחיי. תחושת חופש שאינה תלויית רקע, אלא תחושה פנימית של שחרור, קבלה עצמית, אהבה לעצמך ולסביבה. ליוסי וקרולין, זו הייתה ועדיין חוויה מדהימה ומעצימה, על אף שהגעתי מעט סקפטית, הבטחתי לעצמי שאהיה פתוחה לקבלה כמו כלי מרוקן הצמא לתוכן. תודה לכם מכל הלב על האפשרות לחוות חוויה גדולה יותר מהחיים עצמם, תחושה נפלאה ומעצימה בכל אספקט אפשרי, תענוג רצוף!!! תודה!"

אלינור כהן

image graduates iris-tarshish"חובה לכל אדם"

"חובה לכל אדם שאיכות חייו חשובה לו – לעבור את הקורס המדהים הזה. התכנים,החוויות וההוכחה של מבחן התוצאה – הם הקובעים."

איריס תרשיש

image graduates ayala"חוויה נהדרת"

"המטרות שלי בקורס היו: טכניקות טיפוליות,העצמה, ידע והכשרה - המטרות שלי מומשו במלואן. הקורס הוא חוויה נהדרת שכל אדם חייב לעבור לטובתו ולטובת אהוביו. הקורס מוגש ברגישות, באהבה ובמקצועיות רבה!"

אילה פינקוייס - יועצת ארגונית ומאמנת אישית

image graduates aviel-pinkvies"כאילו ניערתי מעלי שכבות אבק"

"המטרות שלי בקורס היו: כלים חדשים להתפתחות אישית, תובנות לעולמה של רעייתי ,וכלים להעצמת העולם העסקי - המטרות מומשו במלואן. אני מרגיש כאליו ניערתי מעלי שכבות אבק שהצטברו. אני שוב מבורך ויכול להשיג הכל."

אביאל פינקוייס - מנכ"ל חברת נציגויות