שיתוף אישי של דיויד

10 בינואר 2014

לפני כשנה השתתפתי בקורס NLP של יוסי קדמי, אלא שבניגוד למרבית המשתתפים בקורס, לא באתי ללמוד מקצוע או לאפשר לי עוד כלי בעבודתי, אלא באתי רק מסקרנות ומעניין אישי. רצון לדעת עוד. רצון לאפשר לי עוד כלי להתקדמות אישית. ללמוד ולהעמיק בעוד גישה. כיוון. מחשבה. דרך.

באתי כדי לנסות משהו חדש. לנסות משהו שאני לא מכיר. בקיצור – באתי כדי ללמוד ולהעשיר עצמי ברמה האישית.

כאן המקום לציין כי בשנים האחרונות אני עובר תהליך אישי מאד משמעותי. תהליך של חיבור. לרגשותיי. להווייתי. לתחושותיי. חיבור (סוף סוף אחרי כחמישים עשורי חיים...) לעצמי !

כשבאתי לקורס ה- NLP Practitioner באתי עם סקרנות, רצון וענין ללמוד, לחוות ולהתנסות במשהו חדש שאני לא מכיר, אבל גם – אני חייב להודות - עם סקפטיות מסוימת. אולי סקפטיות היא מילה קצת חזקה, אבל בטוח שהייתי "על המשמר" לראות ולוודא שיש פה משהו רציני ולא איזה חארטה...

ואז התחיל הקורס.

מהר מאד - מהר יותר ממה שאפילו שיערתי או הערכתי - התחברתי לחלוטין. התחברתי ליוסי, לתכנים, להתנסויות, לתרגולים אבל בעיקר התחברתי לכך שהנה יש פה משהו חדש. יש פה משהו שעוד לא ניסיתי. שעוד לא חוויתי. שעוד לא "נגעתי" בו בחיי. הפתעה של לגלות משהו חדש. כלי חדש. דרך חדשה. אחרת. מיוחדת. מאתגרת. שונה מאד ממה שהכרתי עד כה, אבל עם זאת גם מאד מיוחדת וסוחפת.

צריך להבין. אני עורך דין שסיים לא מזמן קריירה ארוכת שנים במערכת הביטחון. ניהלתי יחידות ואנשים, חוויותיי חוויות מאד מיוחדות ומאתגרות בעבודתי בארץ ובחו"ל. הייתי שנים "איש של מערכת". לא מטפל. לא מאמן. ומעולם לא הייתי שותף לסוג כזה של עולם כפי שחוויתי ולמדתי ב- NLP.

ובכ"ז, די מהר התחברתי. מאד מהר אפילו. יחסית אלי בוודאי. התחברתי כי יוסי ידע ויודע "לקחת כל אחד ואחת ביד" וללוות אותם במסע המופלא הזה לעולם האחר של ה- NLP ושל ההיפנוזה העצמית. יוסי ניחן ביכולות הדרכה, הובלה ואימון מיוחדים ומופלאים. הוא אינו מנסה לשכנע איש בכלום. תרצה – תאמין ותקבל, לא תרצה – גם טוב. הכול בסדר. ודווקא מהמקום הזה, שלא מתבאס ולא מנסה לכפות כלום על אף אחד, וכך הוא מצליח להגיע גם ל"אגוזים" הקשים יותר. גם לאלה שלא באו לקורס כ"מכורים" לשיטה. לדרך. או לרעיון. לאלה שבאו מעניין. מאתגר. מסקרנות. מרצון לגדול ולהתפתח. להתעצם. להתחבר. ואני הייתי אחד מאלה ש"נפלו ברשתו". אבל לא הייתי לבד. היו לצדי עוד כמה.

זהו. מה אגיד. היה קורס מדהים !!!!! קורס מעולה. מעניין. מאתגר. מלמד. מעשיר. בקיצור – היה עשר !!!

אהה כן ועוד משהו.

חשוב לי להגיד ולהדגיש שאת הדברים האלה כתבתי מעצמי. נכון שנתבקשתי ע"י קרולין המקסימה לכתוב את מה הרגשתי בקורס, אבל ממש לא מעבר לזה. זה לא "נייר מטעם" ולא המלצה מוזמנת. אלו המילים והתחושות של מה שהרגשתי. של מה שעברתי. של מה שחווייתי. של הכיף והאחלה שהיה... ומשכך, כמובן גם שאסכים לדבר על זה באופן אישי עם מי שירצה או תרצה בכך.

דיויד

במידה ותרצו לדבר עם דיויד אישית ניתן לעשות זאת דרך קרולין 054-5251717

 קראו עכשיו - שאלות שחשוב לשאול לפני שמחליטים היכן ללמוד NLP