מכתב מעופר טייס אל-על בוגר הקורס

יוסי יקר,

ראשית, אני שמח מאוד על כך שאתה מקיים את הסדנה הנוכחית. אני יודע שזה לא מובן מאליו, ואולי , במחשבה שנייה - זה מובן לגמרי מאליו!!!

אתה עושה את מה שאתה אוהב - נותן ערך לחיי אנשים אשר ימשיכו לתת ערך לאחרים. ומה יחזק אותך יותר מאשר לעשות את הדבר האהוב עליך, כאשר אתה מוקף באנשים שאוהבים אותך?

בקיצור - תעביר עוד כמה סדנאות ו״עם קצת עזרה מחברי״ כמו שכתבו החיפושיות, אתה חוזר לבריאות שלמה.

הבטחתי לקרולין שאשתף אתכם בהצלחות שחוויתי מאז סיימתי את הקורס בהנחייתך לפני 3 חודשים אז בבקשה -

1. אמא שסבלה מחרדה אובססיבית לשתי בנותיה -

היא הייתה חייבת לבדוק את מצבן כל 20 דקות, לא ישנה עד שלא ידעה שהן ישנות, לקחה את הטלפון אתה למקלחת ולשירותים למקרה שתתקשרנה ועוד...

תהליך קצר אבל עוצמתי שחרר אצלה את הפחד והיא שתפה אותי בהתרגשות - ״הלכתי היום לאכול צהריים במסעדה וגיליתי ששכחתי לקחת את הטלפון איתי. אתה צריך להבין, שלפני התהליך, היה סביר יותר , מבחינתי, לשכוח יד או רגל אבל את הטלפון???״

אני שמח לציין שאני ממשיך לקבל ממנה אישור לתמרורים שהיא מזהה בדרך ״צפונה״.

2. תהליך של ״מיטוט עוגנים״ שערכתי עם בני,רום, בן ה 22 גמל אותו מהרגל של כסיסת ציפורניים ממנו סבל שנים רבות.כעבור שבוע הוא בישר לי בשמחה שהוא קנה גוזז ציפורניים לראשונה בחייו...

3. אשתי קמה כל בוקר, ב 5 השנים האחרונות עם כאב ראש,אשר העצים בהמשך היום,למיגרנות ולחוסר תפקוד מוחלט.היא נעזרה בכדורים חזקים במיוחד אשר הקלו עליה בחלק מהמקרים.

תהליך "טוויסט" שעשיתי איתה העלים לחלוטין את כאבי הראש והיא חדלה לקחת את הכדורים.

היא מעידה על חודש שלם נקי מכאבי ראש.

4. חבר אשר סבל מחוסר סבלנות כלפי ילדיו הצעירים ( גילאי 10,5,3) שהגיע, במקרים רבים, לאובדן שליטה.

נפגשנו,באקראי, בהונג קונג לארוחת ערב ובבוקר למחרת עשינו תהליך "טוויסט" בחדרי שבמלון.

שבוע לאחר מכן הוא התקשר אלי והעיד שסבלנותו כלפי התנהגות ילדיו (אשר כמובן לא השתנתה) גדלה משמעותית והוא לא חווה התקף כעס משמעותי מאז שנפגשנו.

5. אם חד הורית אשר התלוננה על התקפי חרדה בלתי מוסברים. היא סיפרה שזה תוקף אותה לעיתים במקלחת או בעת נהיגה. היא חשה דופק מואץ וחולשה גופנית ומחשבות על אירועים נוראיים עולות במוחה.

תהליך " TIME LINE" הצליח להעלים כמעט כליל את התופעות והיא מעידה על ירידה בתדירות ההתקפים של יותר מ 90%.

6. טייס, חבר לעבודה, שיתף שאובחן בדלקת עיניים כרונית בעין אחת אשר מחייבת אותו להיעזר בתרופות. הוא חי בחשש מתמיד שהדלקת תפגע גם בעין השניה ,דבר שעלול לגרום להפסקת טיסותיו ואובדן מקור פרנסתו. הוא סיפר שהתופעה החלה בתקופת לחץ גדול בחייו (אשתו אובחנה בסרטן) ואין לו ספק שיש קשר בין מצבו הנפשי הרעוע באותה תקופה למחלה שלו.

"טוויסט" עוצמתי במיוחד (אני מציין זאת בגלל תגובתו הגופנית, יוצאת הדופן לאורך התהליך) הביא לכך שהוא הוריד ב 50% את מינון הטיפות שהוא נוטל. אנחנו עדיין נמצאים במעקב אבל אין ספק שהוא זיהה "תמרור" בדרך צפונה. "הגוף שלי החל בריפוי עצמי..." אמר לי בטלפון לפני יומיים.

7. אני זוקף לזכות קורס ה NLP שעברתי אצלך את פרסום הפוסט "עוצמת הבחירה" אשר נשא כנפיים והגיע ,עד עכשיו, ליותר ממליון אנשים ברחבי העולם.

עד כאן חלק מההצלחות שחוויתי בחודשים האחרונים, אבל ההצלחה הגדולה ביותר –

במסגרת תרגיל "הגדרת מטרות" שערכנו בסדנה שלך נתבקשנו לקבוע מטרה משמעותית ולתחום את מימושה בזמן.

אני כתבתי (וזה מתועד) – "מתחיל לאמן אנשים בצורה מקצועית החל מ 1.3.2015"

ובכן, אני שמח ומתרגש לשתף אתכם –

1.לפני כחודש ביקשתי וקיבלתי אישור מהנהלת אל על לעבודה נוספת במקביל לעבודתי כקברניט בחברה.

2. פתחתי תיק "עוסק פטור" במס הכנסה.

3. הכנתי כרטיס ביקור.

4. לפני מספר ימים השלימה אשתי את עיצוב חדר העבודה שלי. שתי כורסאות נוחות ויפות, ספה תואמת, שידה עליה מונחים המחשב והרמקולים ושטיח מדהים המשרה אווירה של חמימות עוטפת. נראה לי שאקרא לו "המרחב המוגן"...

5. אתמול פרסמתי את הפוסט הבא –

"לאחר שנים רבות של "אימון אישי אינטואיטיבי" החלטתי לעסוק בכך באופן מקצועי. לפני כשנתיים השלמתי קורס שנמשך שנה והוסמכתי כמאמן אישי. לפני 3 חודשים הוסמכתי כמאמן NLP על ידי יוסי קדמי. טני אעסוק באימון במקביל לעבודתי כקברניט בחברת "אל על" ובהיקף אשר יתאים למגבלות הנובעות מכך. החל ממחר 1.3.2015 אני מזמין כל מי שמעונין לעבור איתי תהליך אימון אישי, לפנות אלי בהודעה אישית בפייסבוק או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. לתיאום פגישת היכרות."

יוסי ,

תודה רבה לך על ההשראה שהענקת לי אשר הביאה אותי, אחרי שנים כה רבות, לצעידה קדימה אל עבר היעוד האמיתי שלי.

חיבוק אמיץ ואוהב,

עופר

נ.ב אני מציע לך (בכל הרצינות) לחנוך את "המרחב הבטוח" שלי ולעבור אצלי תהליך אשר יעצים אותך בדרכך להחלמה מלאה.

מבטיח לתת לך מחיר הנחה לחברים.