מכתב מאילן -מנוי על רשימת התפוצה

 

יוסי יקר ,

שמי אילן , אני קורה את המיילים שאתה שולח ורוצה לומר תודה ענקית על הכלי המדהים ביותר שקיבלתי בחיי , ה- NLP .

כמו לכל אדם גם לי יש דברים בהם רציתי להתבונן ולטפל ודברים אותם רציתי לקדם ואין ספק שמבחינתי ה- NLP הוא הכלי היעיל שמצאתי עד כה .

בשבת קראתי את המאמר האחרון ששלחת במייל " השנה שתהיה יותר טובה " חשבתי איזו אמונה בא לי לאמץ שתמחק הרבה מאוד תהיות שהיו לי לגבי נושאים שונים ועכבות שמלוות אותי , החלטתי לאמץ את האמונה שאני אחיה עד 120 , שמח , בריא ומאושר , ניסיתי לראות את עצמי בגיל 105 אדם בריא ומאושר יושב על כורסא וקורא ספר טוב אחרי שעשיתי הליכה טובה שעה לפני . ממש עשיתי את התהליך של איך אני נראה ומרגיש, עם העניין של להעצים את התמונה וכו ' .

אחרי שסיימתי , התהליך הזה גרם לי לרצות לטרוף את העולם , פתאום הרגשתי שחרור כזה גדול כאילו כל העכבות שהיו לי כולם אי פעם התאדו בבת אחת כאילו לא היו ,הרגשתי שאין דבר שבא לי שלא אפשר לעשות ולקבל . הרגשתי שמחה פנימית עצומה , משהו לא מובן ,,,אך לטובה .

אני לא יודע איך להודות לך אז פשוט אומר תודה ענקית שיצא לי להכיר אדם כמוך, תודה גדולה על הכלי הנהדר שאתה מעניק לי ולשאר האנשים שקוראים ולומדים את מה שאתה מעביר .

אתה מעניק בידע שאתה מעביר את המתנה הכי גדולה שאדם יכול לקבל שזה כלי לעיצוב ושינוי חיים ,
אני משתמש בכלי הנהדר הזה מידי פעם גם עם הילד שלי בן ה- 3 ואני מתמוגג כשאני רואה איך זה פועל לטובה .

מאחל לך ולקרולין ולכל בני ביתך לילדים ולנכדים , שנה מבורכת בכל הטוב שיש , אתה אדם נדיר כדאי שתדע את זה , אני באמת מתכוון לכך .

באהבה גדולה

אילן

 

נ.ב

מידי חודש נהגתי להגיע לבית ציוני אמריקה להיטען במיני סדנאות שלך , מקווה שמתישהו הם יחודשו ....