מדיטציות NLP של יוסי קדמי פועלות ברמות עמוקות של תת המודע, במדיטציות אלו יש שימוש בתהליכים מבוססי NLP וטכנולוגיות סאונד מתקדמות. מדיטציותאלו מעוצבות להשגת תוצאות בחיים. מאחר והמדיטציות פועלות ברמה עמוקה של תת המודע , השולט האמיתי במחשבות והפעולות שאנו מבצעים, התוצאות מושגות ללא מאמץ ובמהירות.

רבים חשים במהלך המדיטציה תחושות טובות ואף שוקעים לרגיעה עמוקה שלעיתים , בטעות, יש המתייחסים אליה כאל שינה. אבל, האמת ,שהדבר החשוב במדיטציה הוא הרבה מעבר לתחושות נפלאות אלו. הטכנולוגיה המתקדמת בה בנויות המדיטציות מאפשרות הטמעה ושינוי של התנהגויות, גישה ואמונות חדשות ויעילות יותר בהתייחסות האדם לעצמו, לסובב אותו ולאפשרויות הקיימות עבורו. לכן, במדיטציות מיוחדות אלו, אינך צריך/ה ,במהלכן ,לעשות או להרגיש דבר, וכל תחושה או מחשבה היא מצוינת ומתאימה. המטרה העיקרית של מדיטציות אלו היא ליצור את השינוי שאת/ה רוצה בו, במהירות, ללא מאמץ ועם תוצאות אמיתיות!

מדיטציות NLP מיוחדות לנשים

מדיטציות NLP מיוחדות לנשים
מאות נשים מאזינות מידי יום למדיטציות הפראקטיות של יוסי קדמי. מדיטציות אלו עוצבו במיוחד עבורך ומתמקדות בנושאים שונים החשובים לך. כל המדיטציות מבוססות על תהליכים העובדים עם תת המודע ומאפשרים שינוי ברמות העמוקות ביותר כך שהוא מתרחש במהירות, ללא מאמץ והוא גם מחזיק לאורך זמן. כן, שינוי יכול להיות משהו נעים וקל ולהתרחש במהירות, מצאי לעצמך את המקום הנוח, התרווחי ואפשרי לעצמך להאזין למדיטציה שעובדת עם התת מודע שלך.
מדיטציות NLP מיוחדות לנשים

מדיטציות NLP מיוחדות לגברים

מדיטציות NLP מיוחדות לגברים
מאות מאזינים מידי יום למדיטציות הפראקטיות של יוסי קדמי. מדיטציות אלו עוצבו במיוחד עבורך ומתמקדות בנושאים שונים החשובים לך. כל המדיטציות מבוססות על תהליכים העובדים עם תת המודע ומאפשרים שינוי ברמות העמוקות ביותר כך שהוא מתרחש במהירות, ללא מאמץ והוא גם מחזיק לאורך זמן. כן, שינוי יכול להיות משהו נעים וקל ולהתרחש במהירות, מצא לעצמך את המקום הנוח, התרווח ואפשר לעצמך להאזין למדיטציה שעובדת עם התת מודע שלך.
מדיטציות NLP מיוחדות לגברים