מדיטציות

להירגע, ליצור,
לבחור

מדיטציות

להירגע, ליצור, לבחור

מדיטציות פרקטיות

סרטון קצר על כללים חשובים להצלחה במדיטציה

Play Video

נשים

להאזנה באתר
לחצו כאן

גברים

להאזנה באתר
לחצו כאן

ילדים

להאזנה באתר
לחצו כאן

גברים

מדיטציות להאזנה באתר

נשים

מדיטציות להאזנה באתר

ילדים

מדיטציות להאזנה באתר

כללים חשובים להאזנה

איך ליצור תוצאות טובות יותר בשימוש במדיטציות

עוד שאלות

חדש! קורס דיגיטלי

"משהו נפלא עומד להתרחש"

הקורס כולל:

  • 5 מודלים
  • 17 סרטונים
  • 4:20 שעות צפייה
  • דפי תוכן להורדה
  • מדיטציות ייחודיות
  • תהליכים אישיים

קורס דיגיטלי לשינוי משמעותי בכל תחום בחייכם.
בקורס תלמדו כלים פרקטיים כיצד להתחיל לשלוט שליטה טובה יותר ברגשות, במחשבות ובתוצאות שלכם בחיים. 
בהנחיית יוסי קדמי ושני קדמי צוקרמן

מדיטציות

מדיטציות להאזנה
בחינם דרך האתר

פעילויות

קורסים וסדנאות
בהנחיית יוסי קדמי

מוצרים

ספרים ומשחקים
לרכישה דרך האתר

דיגיטלי

מגוון קורסים דיגיטליים
בהנחיית יוסי קדמי

פעילויות

קורסים וסדנאות בהנחיית יוסי קדמי

דיגיטלי

קורסים לצפייה מיידית בהנחיית יוסי קדמי

מדיטציות

מדיטציות להאזנה בחינם דרך האתר

מוצרים

ספרים ומשחקים לרכישה דרך האתר

קורס דמיון מודרך

קורס דמיון מודרך כמו קורס NLP נועד לאנשים הרוצים לייצור מציאות חדשה בחייהם. כך עבור עצמם, עבור אנשים בהם הם מטפלים, לטובת תקשורת טובה יותר עם הסובבים אותם ועוד. בקורס לומדים טכניקות שונות המסייעות ליישם את התכנים. הוא נועד לבני שני המינים בגילאים שונים. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

קורס דמיון מודרך – תרומה רבה לאיכות החיים

קורס דמיון מודרך תורם בצורה ישירה לאיכות חיי המשתתפים בעזרת כלים מגישת הNLP. האפשרות לשנות הרגלים, לגלות נקודות חוזק ועוצמות פנימיות היא מתנה גדולה לכל מי שלא היה מודע לכך ולכל מי שאינו הצליח לעשות זאת עם היום. המשתתפים מרוויחים ומקבלים יכולת ליצור קשר עמוק אל עולמם הפנימי ולהשתמש בתקשורת הזו לתועלתם האישית בכל מערכות היחסים והתחומים השונים בחייהם. הרעיון המנחה הינו עשיית שימוש בהדמיות מחשבתיות אשר מאפשרת לתקשר עם המציאות הפנימית. כך באמצעות דימויים, ציורים, אירועים, זיכרונות, רגשות ועוד. השוני כאן הוא הפעלת הנפש ורגשות לעומת שימוש בלוגיקה רציונלית המקובלת בשיטות אחרות. המנחים מלווים אותו בתהליך ומספקים לו את הכלים החשובים.

תהליך מובנה

התהליך נעשה באמצעות טכניקות שונות שמקורן בגישת ה-NLP. הן אלו היוצרות חיבור לתת המודע של המונחה. המטרה הסופית היא הצורך לייצור תקשורת ישירה עם תת המודע שדרכו ניתן להבין את ההתנהלות הקיימת ודפוסי החיים מתוך רצון להשפיע עליהם ולשנותם. התהליך מתחיל מבוסס על יצירת בהירות מחשבתית. הדבר נעשה באמצעות דימויים שונים המשפיעים על התהליך. כך יועברו מסרים חיוביים המשחררים מדפוסים מעכבים. כל הטיפול נעשה כאשר המטופל מודע לו ומצוי במצב של ערות ושליטה.

מרכז עם מנהל מומחה

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה לעבור קורס כזה כאשר מנחה אותו אדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.