קורס הכשרה ב"זום"

אונליין NLP Practitioner

מה אומרים משתתפי הקורס שלנו לאחר החוויה?

שאלנו את משתתפי קורס ההכשרה אונליין –  מחזור דצמבר 2020, 
מה היתה החוויה שלהם בצפייה בקורס הכשרה של NLP ב"זום". 
מצורפות כאן עבורכם כמה מהתשובות שקיבלנו…

ד"ר אבי סייג

רופא

"רבים מאתנו אוחזים באמונה: קורס מעשי צריך להתנהל בצורה פרונטלית. גם אני אחזתי באמונה זו. כאיש אקדמיה שבילה 12 שנים בהרצאות אוניברסיטאיות פרונטליות (ברובן) בתארים שונים, היה לי קשה להתנער מאמונה זו. כיוון שצו השעה חייב זאת (הריחוק החברתי שגזרה מגפת הקורונה), נרשמתי לקורס ה- NLP Practitioner המקוון (בזום) בראשותו של יוסי קדמי, ובכך נכפתה האמונה שלי למבחן המציאות.

חששותיי מעולם לא התבדו, כפי שקרה בקורס הפרקטישיונר.

היכולת של יוסי, בתו שני, בנו בן, ואשתו קרולין, לחשוב על הפרטים הקטנים ביותר להעצמת החוויה לרמה המרבית, פוגגו את חששותיי כבר בשיעור הראשון. החל מעיצוב החדר ממנו לימדו, התאורה, הצבעים, הריהוט, איכות המצלמות (יותר מאחת!) ושליטתם בטכנולוגיה, וכלה במתת-השמיים שניתנה ליוסי ולבתו שני לרתק את קהל המאזינים ולהעביר מידע באופן ברור ונהיר, כל אלה הפכו את חווית הלימוד למרתקת. לא פחות.

לצד כל אלה, ניכרו בקורס המקוון היעדרם של מסיחים רבים שלא הייתי ער לקיומם:

כל רעשי הרקע המשבשים את הריכוז של הלומדים במפגש בכיתה אינם קיימים בתצורה המקוונת – קולם של המאחרים להצטרף לשיעור אינו נשמע, וכך גם של אלו הנאלצים לעזוב את השיעור מאילוצים שונים; הניידים שלא כובו אינם מהווים מטרד ליתר המשתתפים; הפטפוט בין הנוכחים בכיתה שבטבעו של מפגש פרונטלי, ומטבעו מסיח את דעתם של יתר הנוכחים, מוצא מפלט בצ’אט ייעודי שמציע ה"זום". בתוך כך, ניתנת אפשרות להעלות שאלות בצ’אט, וזאת מבלי לקטוע את רצף השיעור. אף למעשנים נמצא מזור והמחשבה על ההפסקה הקרובה אינה מטרידה יותר והריכוז נשמר…  

אך מעל כל יתרונות אלה בולט במיוחד יתרון הקלטת המפגשים: האפשרות לחזור על החומר הנלמד באמצעות צפייה חוזרת בשיעור עצמו, ובפרט על התהליכים המודגמים, על-פני עיון בסיכומים שנרשמו במהלך השיעור, מאפשרת הטמעת ההנחיה של תהליך בצורה האופטימלית ביותר!

חדוות הלימוד ממשיכה אף מעבר למפגשים המקוונים, ולא ניתן להתעלם מהחשיבה על צורת הנגשה מיטבית: אתר הקורס מציע גישה להקלטות המפגשים, ניתן לצפות בתהליכים שהודגמו בשיעור ונגזרו לסרטונים נפרדים; דפי סיכום ומצגות המפגשים הם רק חלק ממערך חשיבה מדוקדק להכשרת מנחי NLP מצוינים.

לצד זה, קבוצות הוואטסאפ הייעודיות שנוצרו הולידו חברויות, שהמשיכו ופרחו מעבר למסגרת הקורס ולמסגרת הלימודית. נולדו חברויות חדשות ומופלאות. חברויות לחיים.    

אסכם ואומר, בלב שלם, כי משפחת קדמי מגישה את הלימוד להכשרת מנחי NLP על מגש של כסף."

ד"ר אבי סייג

קרא עוד

חמוטל ינאי

מרצה ומנחת NLP

"שני, קרולין ויוסי, אתם באמת הפכתם את חיי למאושרים עוד יותר ממה שדמיינתי שאפשר. אני לא מפסיקה לדבר על כך עם מכרי, ומזכירה בכל שיחה כמה אני נפעמת מהמקצועיות שלכם הן בתוכן והן בכל הלוגיסטיקה.
החוויה שיצרתם עבורי עצמתית באופן שאפילו אותי מאתגר להביע במילים. בדיוק אתמול ניהלתי שיחה עם בן של חבר שלנו שחי באמסטרדם שמתעניין בתחום. כמובן ששיווקתי את ה-NLP, אבל בעיקר דברתי על חווית הקורס בזום.
שלשום נפגשתי עם חברתי שרי ג'קסון וכמובן שדברנו על נפלאות ה-NLP. היא לא הפסיקה לשאול על החוויה בזום, אמרה שקשה לה לדמיין את יוסי לא מחבק את כולם וכמובן שתהתה על היכולת לייצר חיבור אמיתי דרך הזום. הסברתי לה שגם אני חששתי מהזום והתלבטתי אם להירשם ופשוט החלטתי שהיות ואני רוצה להפוך למנחת NLP, בחרתי לקחת את מה שיש ולעשות מיזה את הטוב ביותר עבורי. כבר במפגש שקדם לקורס, הבנתי שאני רוצה עוד מהדבר הזה…ושממש לא הפריע לי שזה בזום. 
מהרגע שנפתח הקורס נסחפתי פנימה. האולפן החמים שיצרתם גרם לי להרגיש שאני איתכם, נפעמתי מהרעיון לשים את המצגת מאחוריכם ולאפשר לנו ממש כמו בעולם הפיזי, להרגיש שאנחנו שם איתכם. אני זוכרת שאמרתם שנצטרך להתחלק לקבוצות תרגול, שאלתי את עצמי איך אמצא את האנשים שלי? לכן הצעתי מיד לפתוח לכולנו קבוצת וואצאפ, והזמנתי את כל המצטרפים לספר קצת על עצמם, מי שרצה שיתף ומיד התחילו תגובות מרגשות לסיפורים של כולם. הרגשתי שאני יכולה למצוא את האנשים שלי אפילו דרך הדיגיטל והנה עוד חשש הוסר. תשומת הלב שלכם לפרטים הקטנים, לאיכות התמונה, הסאונד, הצלחתם להפוך את סביבת הזום לנעימה ותרבותית. לא לקח הרבה זמן והצ'אט הפך לחלק בתלתי נפרד מהשיעור, למעשה נוצרה מסגרת מקבילה לנאמר בקורס שכללה שיח מפרגן ומעצים ואפילו שאלות ותשובות בין המשתתפים, מבלי להפריע לרצף המפגש. שני המשיכה להפתיע בניהול המדהים שלה את כל הקשקשת שהיתה שם וידעה בדיוק מתי לעצור את יוסי בכדי לענות על שאלות. כשהסתיים החלק הראשון וקבלנו את הלינק לאתר הקורס, החלטתי שאם כבר יש הקלטה אז למה שלא אקשיב לה. אין לכם מושג כמה הופתעתי לשמוע דברים שממש לא זכרתי מהקורס, כל מיני חורים קטנים שהיו לי בהבנה נסתמו במידע הנוסף שצברתי מהשמיעה החוזרת. הבנתי שמעכשיו כל פעם שאני יכולה אני מקשיבה. אתם לא יודעים אבל ניקיתם איתי את הבית, בישלתם איתי אוכל טעים, נסעתם איתי באוטו, צעדתם איתי באוויר הפתוח. הבנתי פתאום שקבלתי מתנה שווה שבכלל לא ציפיתי לה. עצם הידיעה שכל פעם שארצה אוכל לחזור למידע הרב שקבלתי בקורס, הרגיעה אותי. ההפתעה הנוספת היתה הצפייה בתהליכים שיוסי הנחה במהלך הקורס, לא יודעת להסביר, אבל היה משהו עוצמתי בצפייה הזו. לראות את הפנים של יוסי ושל המונחה איפשר לי להרגיש שאני שם איתם. זה הזכיר לי שבעלי, חובב ספורט מושבע, אמר לי הרבה פעמים שאם ממש רוצים לראות משחק כדורסל או כדורגל, עדיף בטלויזיה, ככה לא מפספסים את הקטעים ורואים הכל מקרוב. דבר נוסף שלמדתי להנות ממנו הן הפסקות הצהרים בין הסשיינים. הן איפשרו לי להיות קצת עם עצמי עם התובנות מהסשיין שהסתיים ולאכול יחד עם ילדי ולשתף אותם. בהחלט יש יתרונות רבים בכך שהמידע מונגש אלינו עד הבית.
לסיכום, אהובים, אין מילים בפי להודות לכם על החוויה הקסומה שיצרתם עבורי ועל התרומה של כך שהקורס הועבר בזום וממש כמו יוסי, הרגשתי שהזמן עף ולא רציתי שהדבר הזה יסתיים.
כמו שיוסי אמר, אני חווה בכל רגע מאז שקבלתי את תעודת ההסמכה שאני בת מזל על הזכות שקבלתי להגשים לאנשים את החלומות שלהם. ביום שקבלתי את ההסמכה ידעתי שאני רוצה לספר לכל העולם שיש לי את הנוסחא להפוך את חייהם למאושרים יותר והחלטתי לחדש את הבלוג שלי ופעם בשבוע אני כותבת פוסט על נפלאות ה-NLP, כל פעם מזווית אחרת. אתם בהחלט מככבים שם, חלק מהמילים שיוצאות לי הן שלכן ואני מודה לכם עליהן. למקרה שמשהו מקוראי המלצה זו ירצה לקרוא עוד על מה שקבלתי בקורס של יוסי, מוזמן להיכנס לבלוג שלי: https://saloona.co.il/author/hamutaly/ או לחפש אותי בפייסבוק: https://www.facebook.com/hamutal.yanay/.
אני ממליצה בחום לכל מי שמתלבט, כל יום שה-NLP עוד לא חלק מחייכם הוא יום פחות מאושר בחייכם!!!
אוהבת אתכם."
חמוטל ינאי
קרא עוד

רותם מצגר

Ma בפסיכודרמה, מטפל בנוער עם מאפיינים סיכוניים
מחבר הספר "שומר הדרך"

"להסתכל בעיניים אוהבות דרך מרקע המחשב.

קורס הפרקטישינר עם יוסי קדמי ושני צוקרמן, בעבורי מהווה הוכחה הלכה למעשה שאפשר ללמוד את שפת הלב הקרוב מרחוק.
הרוח המנשבת בין כפתורי המקלדת בהחלט יכולה לפרוט על מיתרי הלב, ולהזמין את הבאים בשעריה לחולל שינוי משנה חיים. ככזה היה בעבורי הקורס באופן אישי ובחיי המונחים שלי.

דיוק התכנים, הנגשתם, תשומת הלב לפרטים הקטנים, משוב מעצים ומכוון, עבודה בקבוצות קטנות זמינות ולווי אישי ממוקד ונעים תוך כדי הקורס ולאחריו, כל זה ועוד הם הדברים שהפכו את הקורס הזה לכל כך מוצלח עבורי ויכול להיות כזה גם עבורכם."

קרא עוד

דפנה שמש-דוד

מייסדת: "מיידלה", מעצבת תכשיטים ומתנות עם מסרים ומשמעות.

"האמת היא שהיו לי הרבה חששות מהזום. כמעט נמנעתי מהרישום, כך שאני ממש יכולה להבין…
לשמחתי הרבה בחרתי לנסות. ידעתי שאני רוצה ללמוד וזאת האופציה היחידה כרגע (נכון לדצמבר).
כשבחרתי ללכת על זה שחררתי את כל ההתנגדויות והגעתי עם התמסרות ומעט מאוד ציפיות.
ממש התרגשתי לראות את המקצועיות שלכם לאורך כל השלבים והדרך.
הכל מתוקתק, מקצועי ונגיש.
מצאתי את עצמי יושבת שעות מרותקת מול המסך ומרגישה שכל כולי נוכחת ברגע הזה.
נהנתי מכל רגע ולא הרגשתי לרגע שהמסך מפריע לי. 
להיפך, אין פקקים, אני במקום הנוח שלי, בהפסקת צהריים עם המשפחה והסידורים שלי ובאיזור נוח ונעים ללמידה.
ובנוסף לזה, יש יתרון אדיר שיש לי את ההקלטות. 
ההקלטות מושלמות ומאפשרות לי לחוות את הקורס שוב ושוב ולהטמיע את התכנים יותר לעומק.
כשאני מקשיבה להקלטות אני נזכרת בעוד דברים ונופלות לי מלא תובנות.
זאת הסיבה שנרשמתי גם למאסטר בזום, לא רציתי לפספס את יתרון ההקלטות.
בנוסף, אני מרגישה שאני יכולה ממש להרגיש אנשים ולהקשר אליהם גם דרך קוביות המסך ולא האמנתי שזה אפשרי."
קרא עוד

שחר בן יהודה

מאמנת ומנחת NLP

"האם לעבור קורס בזום?
עבורי, זו היתה שאלה מהותית כאדם שאוהב מגע, אנשים וחיבוקים.

הקורס הנ"ל הוא הקורס הרביעי אותו אני לומדת בזום. הנה כמה תובנות שאשמח לחלוק:
1. חסכון בזמן וכסף. הזמן הוא נטו לקורס (אין פקקים, דלק, מעלית, אוטובוס, בהתאם לכך כסף.)
2. נוחות בתנאי הלמידה לפי בחירתך: (טמפרטורת החדר, מיקום בבית, נוחות, ריחות- נר רייחני, אצלי יש גם כלב שנהנה מעוד שעות נוכחות שלי, והבת שלי מעיין שאנחנו נפגשות "בהפסקות")
3. מסר חשוב להורים שמועבר לילדים: תחשבו על המשמעות העמוקה של ערך הלמידה, נתנת לילדים שלכם הזדמנות פז לחוות את ההורים שלהם כלומדים! ממש כמותם!.
ומדוע ספציפית לקורס הזה בזום?
1. הקורס מצולם באוירה בייתית ייחודית כשהמצגת היא חלק אינטגרלי מהעיצוב הסביבתי של החדר כשהמנחים נראים במלואם, כמעט כמו לשבת אתם בסלון.
2. יש שמוש בטכניקות תנועה, בתקריב והמחשה לתהליכים באופן חזותי וברור. משחקי חידות ועניין.
3. מתנה של ממש!!!: אחרי כל חלק נתנת לנו האפשרות לראות את כל הקורס מחדש, לפי קטעים, סשנים ותהליכים הכל מחולק ומאורגן גם לשמע בנפרד במקצועיות רבה. 
   משמעות הדבר שאפשר לחזור על הקורס ולשחזר דברים גם בזמן הקורס וגם אחריו.
4. היכולת ללמוד בזום ולהיווכח שתהליכים מדהימים יכולים להתרחש באופן מלא גם בזום (כפי שהתנסתי במהלך הקורס בעצמי), 
    פותחת אפשרות מדהימה להנחות אנשים גם במקומות אחרים בעולם. (אצלי זה בא לידי ביטוי עם חברה מאיטליה)
 
והחשוב מכל, האנרגיה והחוויה עוברות מסך! (בדיוק כמו שסרטים משפיעים עלינו למרות שהם רק סרט).
הכרתי בקורס אנשים מדהימים! 
 
יוסי קדמי שני וקרולין דאגו לתנאים אופטימליים, במקצועיות, איכות, והנאה.
אתם בידיים הכי טובות ואוהבות שיכולות להיות!!! 💕
תהנו."
שחר בן יהודה
קרא עוד

קורס הכשרה אונליין NLP Practitioner

צפו בסרטון: האם נכון לעבור קורס NLP ב"זום"?

Play Video

עדיין מתלבטים?

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה

[email protected]

054-5251717

מדיטציות

מדיטציות להאזנה
בחינם דרך האתר

פעילויות

קורסים וסדנאות
בהנחיית יוסי קדמי

מוצרים

ספרים ומשחקים
לרכישה דרך האתר

דיגיטלי

מגוון קורסים דיגיטליים
בהנחיית יוסי קדמי

פעילויות

קורסים וסדנאות בהנחיית יוסי קדמי

דיגיטלי

קורסים לצפייה מיידית בהנחיית יוסי קדמי

מדיטציות

מדיטציות להאזנה בחינם דרך האתר

מוצרים

ספרים ומשחקים לרכישה דרך האתר