השתלמויות

כדי לקלוט באמת את הNLP – אתם חייבים לחוות את זה. הסדנאות שלנו ממוקדות בחוויה הזו!
מפגשים של שינוי והטמעה שמאפשרים למשתתפים לחוש בסיום ההשתלמות, שהכלים והחומרים שנלמדו הם חלק טבעי מההתנהלות והחשיבה שלהם.
כל ההשתלמויות בהנחייה אישית של יוסי קדמי.

קורס דיגיטלי NLP

לעבודה עם
ילדים

NLP מותאם לילדים

השתלמות 4 ימים

הסמכת
מטא מאסטר

למאסטרים ב-NLP

קורס עמידה מול קהל

השתלמות 6 ימים

עמידה
בפני קהל

עמידה בפני קהל

תשעה ימים מלאים

קורס עוצמתי וחווייתי
הנלמד בפורמט של
קורסים בחו"ל.
יוסי קדמי מזמין אותך
למסע מרתק לצמיחה
והעצמה אישית באמצעות
הכלים המתקדמים בעולם
להשפעה על תת-המודע.

תנאי קבלה:

כל אדם המעוניין בהתפתחות
אישית ומקצועית

אנחנו מאמינים שאין סוף להתפתחות ולמידה. מטרת ההשתלמויות שלנו היא ליצור התמחות והעמקה נוספת בתכנים ובכלים. 
אנחנו אוהבים תהליכים מובנים ופרקטיים. לכן, כל השתלמות מלווים מודלים הנלמדים ומתורגלים. כך שמיד עם סיום הלמידה כל משתתף יכול להתחיל לעבוד עם המודלים בחייו.
אנו שמים דגש רב על איכות החומרים,
וכך גם בהתשלמויות שלנו כל המשתתפים מקבלים את המצגות, וחוברת ובה סיכום מפורט של התכנים. 

הערכים המובילים אותנו
החזון שלנו
Play Video
בוגרים משתפים
הבוגרים שלנו מספרים על ההשתלמויות והסדנאות
Kedmy Newsletter

תוכן מעודכן ומלא השראה בכל חודש

* סרטון חדש * ראיון השראה * ציטוט חודשי * רגע עם לואי דה פינס *

לוח אירועים

אפריל 2020
אבגדהוש
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
שאלות נפוצות
תשובות שיכולות לעניין אותך
עוד שאלות
מדיטציות

מדיטציות להאזנה
בחינם דרך האתר

פעילויות

קורסים וסדנאות
בהנחיית יוסי קדמי

מוצרים

ספרים ומשחקים
לרכישה דרך האתר

דיגיטלי

מגוון קורסים דיגיטליים
בהנחיית יוסי קדמי

פעילויות

קורסים וסדנאות בהנחיית יוסי קדמי

דיגיטלי

קורסים לצפייה מיידית בהנחיית יוסי קדמי

מדיטציות

מדיטציות להאזנה בחינם דרך האתר

מוצרים

ספרים ומשחקים לרכישה דרך האתר

סדנאות nlp

סדנאות nlp הן חלק חשוב בתכני קורס כזה. משתתפים בו אנשים אשר רוצים לשפר מיומנויות ודרכי התנהגויות. מדובר בעיקר על כאלו המרגישים שהיו רוצים להצליח יותר בחייהם או לשפר את הביטחון העצמי. השיטה המבוססת על חופש הבחירה היא אחת הייחודיות הקיימות בתחום והיא מביאה עימה תוצאות מיידיות. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום כבר שנים ובעל ניסיון רב עם אלפי בוגרי קורסים מוסמכים.

סדנאות nlp – בהדרכת מומחים לנושא

סדנאות nlp מתקיימות כהרחבה לקורס הסמכה מסודר. התכנים המגוונים מועברים על ידי מומחים לנושא אשר למדו את הגישה והתנסו בה בתחומים שונים. השיטה הייחודית אשר עליה מבוססים כלים רבים נבדקה לאורך זמן ומשיגה תוצאות מעולות. אחת ההנחות הבסיסיות בגישה היא כי קיימת מציאות חיצונית עם עובדות קיימות, ובמקביל, לכל אדם קיימת מציאות פנימית משלו שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. אנשים רבים מעוניינים בשיפור אורח חייהם, בהתקדמות בעבודה, בתקשורת טובה יותר במשפחה ובחיי החברה שלהם. במסגרת קורס מרוכז הם ייחשפו לשיטה הנ"ל ואף ילמדו איך לתקשר טוב יותר. כך ישפרו התנהגויות שונות, יחשבו מעט אחרת ויפעלו בצורה שונה ממה שהם הורגלו בעבר. בעתיד יוכלו לתפקד היטב בסיטואציות מורכבות ולקבל שליטה טובה יותר על חייהם.

טכניקות חשובות לניצול המוח

במהלך הסדנאות יועברו תכני לימוד ויתורגלו טכניקות שונות לטובת תפקוד יעיל יותר של המוח. הכלים והטכניקות מבוססים על עבודה עם תת המודע, על דרכי תקשורת איתו והיכולת שלנו ליצור את השינוי הרצוי ברמה העמוקה. כך התהליכים אותם הוא הם הופכים לקלים, פשוטים ובעלי תוצאות לכל הלומד אותן. בנוסף, הן יישמרו היטב לטווח ארוך. הרווח של כל אחד מהקורס הינו רב ונותן מענה למעסיק ומנהל, לשכיר, לבעל משפחה וכמובן למטפלים ואנשי מקצוע העובדים עם אנשים.

מרכז ידוע ומנחה מנוסה

ד"ר יוסי קדמי הוא מומחה בתחום, ההתמחות שלו טמונה באימון באמצעות היפנוזה עצמית, והוא חבר ב-NGH, האיגוד האמריקאי להיפנולוגים. עם ניסיון של 25 שנים בתחום העסקי, הוא מיישם את השיטות המתקדמות ביותר הקיימות ברחבי העולם כדי להשפיע על התת מודע. ד"ר קדמי ישמח לתרום לכם מניסיונו.

סדנאות העצמה אישית

סדנאות העצמה אישית נועדו לאנשים אשר מעוניינים לחזק אצלם מיומנויות שונות ולשפר התנהגויות קיימות. כל סדנא מעבירה הנחיות שונות שמטרתן ליצור ולזהות אצל המשתתפים כוחות פנימיים אשר יסייעו להתמודדות טובה יותר עם בתחומי חיים שונים. הן מועברות במרכז בעל הסמכה בהנחיית מומחים לנושא. כל אדם המסיים אותן בהצלחה מקבל כלים חיוביים להתמודדות יעילה. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע שימושי.

סדנאות העצמה אישית – אסטרטגיה מצליחה

סדנאות העצמה אישית עם אסטרטגיה מצליחה מסייעת, בסופו של תהליך, לכל אחד להגשים עצמו, לחזק היכרותו עם מגוון כוחותיו, מודעתו וכדומה. היא תורמת להרגשה טובה יותר עם התחושות העצמיות ומכאן לשאיבת כוחות להתמודדות עם נושאים ואתגרים שונים. הטכניקות הקיימות כוללות אימון אישי וטיפול קוגניטיבי התנהגותי ופועלת רבות על מציאת עוצמות, יכולות ומשאבים פנימיים. במטרה לגלות ולרתום כוחות אלו לטובת יכולת אישית משופרת יותר. היא מתאימה מאוד לאנשים המרגישים שהם נמצאים במצב סטטי ואינם מתקדמים בעבודה ובקריירה, שאינם מסוגלים להתמודד במצבים מורכבים ועוד. הם רוצים לעבור תהליך אשר יוביל אותם לפיתוח המיומנויות שיעזרו להם לשליטה טובה יותר בחייהם.

גישת בחירה

הגישה הייחודית במרכז היא גישת חופש הבחירה. הגישה מבוססת על ההבחנה בין המציאות החיצונית- העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. מנחי הסדנא יעבירו טכניקות וכלים פרקטיים שיסייעו לשינוי בדפוסי החשיבה. הטכניקות הנ"ל פועלות על תת המודע אשר הוא הגורם העיקרי בתהליכי שינוי. כאשר הן מיושמות בדרך הנכונה אזי השינוי יחזיק מעמד לשנים רבות קדימה וישדרג איכות חייו של כל משתתף.

מרכז עם ניהול מוקפד ונכון

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה לעבור קורס כזה כאשר מנחה אותו אדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.

סדנה להעצמה אישית

סדנה להעצמה אישית מתאימה לאנשים אשר מעוניינים להעצים אצלם מיומנויות שונות ולשפר התנהגויות קיימות. המנחים שלה מלמדים את המשתתפים טכניקות מגוונות התורמות לשינויים אלו. הרצון הוא לגלות בכל אחד את הכוחות הפנימיים אשר ישדרגו את איכות חייהם. כל אחד יכול להרוויח מהשתתפות בסדנא כזאת.  ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

סדנה להעצמה אישית – מספקת כלים מעשיים

סדנה להעצמה אישית מספקת לכל משתתף כלים מעשיים המסייעים לו להגשים עצמו. בעקבותיה הוא יחזק היכרותו עם מגוון כוחותיו, משאביו האחרים, תפיסותיו ומחשבותיו. כל החיבור הנ"ל יתרום רבות ליכולת להתמודד בעתיד ביתר הצלחה עם משימות מורכבות, יקנה לו שליטה על חייו, יוסיף לביטחון העצמי שלו ועוד. התחושה הטובה, החשיבה המקדמת והשליטה במחשבות ילוו כל משתתף בהמשך גם לאחר הסדנה. הטכניקות והכלים בהם משתמשים המנחים מבוססים על ניסיון רב שנים עם אנשים רבים ונושאים מגוונים. כל אלו פועלים על תת המודע והיכולת לתקשר איתו. הסדנה מתאימה מאוד לאנשים המרגישים שהם תקועים בתחומים שונים בחייהם ואינם מתקדמים בעבודה ובקריירה, שקשריהם החברתיים, המשפחתיים והאחרים זקוקים לטיפוח נוסף.

גישת חופש הבחירה

הגישה המבוססת על חופש הבחירה מתאימה מאוד להעצמה אישית. היא ייחודית ומשיגה תוצאות מעשיות מעולות. הגישה מבוססת על ההבחנה בין המציאות החיצונית- העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. הגישה מאפשרת ליצור שינויים עבור אנשים המרגישים שקיימים דברים שמעכבים אותם. הטכניקות אותן מלמדים פועלות על תת המודע אשר הוא האחראי האמיתי על ההתנהגויות, התגובות והתחושות שלנו. בנוסף, מתרגלים שיטות לתקשורת בין אישית נכונה. לאחר יישום של הכלים הנלמדים יוכל כל אחד להרגיש בשינוי החיובי והמשדרג אורח חיים שיחזיק מעמד לאורך זמן רב.

מרכז בעל מוניטין

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה לעבור סדנאות כאלו כאשר מנחה אותן אדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.