קורסים דיגיטליים
לראות, ללמוד,
להטמיע

קורסים דיגיטליים

לצפות, ללמוד, להטמיע

הקורסים הדיגיטליים שלנו

קורסים דיגיטליים בהנחיית יוסי קדמי לרכישה וצפייה מיידית

כבר רכשתם קורס דיגיטלי?

לחצו על הכפתור להתחברות מהירה באתר הקורסים הדיגיטליים

לשאול שאלות ממוקדות

חדש!! קורס מעמיק לאנשי מקצוע.
איך לשכלל את יכולת ההשפעה והתקשורת שלך עם כל אדם. 
הקורס מלווה בארבעה מודלים יישומיים לשינוי מיידי במגוון תחומים. 

במחיר השקה מיוחד: 975 ₪
במקום 1690 ₪

הקורס מכיל:

* 14 שיעורים
* 19 סרטונים
* 8 שעות צפייה
* דפי תוכן להורדה
* מודלים לעבודה עצמית

לקבל החלטות בקלות

קורס קצר לקבלת החלטות.
כלים פרקטיים לקבלת החלטות 
הקורס מלווה במודל יישומי לקבלת החלטות ומדיטצייה פרקטית.

במחיר השקה מיוחד: 295 ₪
במקום 590 ₪

הקורס מכיל:

* 5 סרטונים
* מעל 2 שעות צפייה
* דפי תוכן להורדה
* מודל לעבודה עצמית
* מדיטציה פרקטית להאזנה

NLP לעבודה עם ילדים

חדש!! לקחת את הכלים של ה-NLP ולעזור לילדים ליצור שינוי תודעה מהיר ועוצמתי. 
הקורס מיועד למטפלים ואנשי מקצוע העובדים עם ילדים. 

במחיר השקה מיוחד: 750 ₪
במקום 1,290 ₪

הקורס מכיל:

* 9 סרטונים
* 4:20 שעות צפייה
* דפי תוכן להורדה
* מודל לשינוי מהיר ועוצמתי

הורות מתקדמת עם NLP

קורס קצר להורים לילדים בכל גיל.
כיצד להפוך להיות ההורה היאדיאלי.
בקורס תלמדו מודל פרקטי להורות במצבי קונפליקט, וכיצד ליצור מרחב של העצמה, צמיחה ואהבה עם ילדיכם.

במחיר השקה מיוחד: 295 ₪
במקום 590 ₪

הקורס מכיל:

* 7 סרטונים
* 2:40 שעות צפייה
* דפי תוכן להורדה
* מודל לעבודה עצמית
* מדיטציית חיבור להורה האידיאלי

הקליניקה המצליחה שלך

חדש!! קורס לשיווק עצמי למנחים ומטפלים.
קורס שמטרתו להגדיל את מספר הלקוחות וההכנסות של מנחים ומטפלים, ובו כלים פרקטיים מעולם ה-NLP שיעזרו ליצור את הקליניקה המצליחה שלך.

במחיר השקה מיוחד: 295 ₪
במקום 695 ₪

הקורס מכיל:

* 5 סרטונים
* 4 שעות צפייה
* דפי תרגול להורדה
* מודל לעבודה עצמית
* קבצי שמע להאזנה

משהו נפלא עומד להתרחש

קורס לשינוי משמעותי בכל תחום בחייכם.
כלים פרקטיים ליצירת שליטה טובה יותר ברגשות, בתחושות ובתוצאות שלכם בחיים.
הקורס מלווה במודל יישומי לכל תחום, תהליכים אישיים ומדיטציות פרקטיות.

במחיר השקה מיוחד: 690 ₪
במקום 1,190 ₪

הקורס מכיל:

* 17 סרטונים
* 4:20 שעות צפייה
* דפי תוכן להורדה
* 5 מודלים לעבודה עצמית
* 3 מדיטציות פרקטיות

מדוע לבחור בקורס דיגיטלי
עלות נמוכה
צפייה חוזרת
במרחב שלך
בזמן שלך
מנחי הקורס
את הקורס מנחים ד”ר יוסי קדמי ובתו שני קדמי צוקרמן


NLP Trainer & Meta Master of NLP

הראייה הרחבה והניסיון הרב של שניהם בתחום השינוי והעצמה האישית, עם ידע רחב בכלים המתקדמים ביותר למיקסום הפוטנציאל האנושי,
באים לידי ביטוי בתהליכים המתקדמים המוצגים ונלמדים בקורס.
לקריאה נוספת על מנחי הקורס – לחצו כאן.

שאלות חשובות
תשובות שיכולות לעניין אותך
מדיטציות

מדיטציות להאזנה
בחינם דרך האתר

פעילויות

קורסים וסדנאות
בהנחיית יוסי קדמי

מוצרים

ספרים ומשחקים
לרכישה דרך האתר

דיגיטלי

מגוון קורסים דיגיטליים
בהנחיית יוסי קדמי

פעילויות

קורסים וסדנאות בהנחיית יוסי קדמי

דיגיטלי

קורסים לצפייה מיידית בהנחיית יוסי קדמי

מדיטציות

מדיטציות להאזנה בחינם דרך האתר

מוצרים

ספרים ומשחקים לרכישה דרך האתר

קורס nlp

קורס nlp מיועד לאנשים אשר רוצים לשנות התנהגויות ודפוסי חיים. מדובר לדוגמא על כאלו אשר הינם חסרי ביטחון עצמי שמונע מהם תפקוד מיטבי ו/או אנשים בעלי התנהגויות מעכבות אחרות. במסגרת הקורס מקבלים המשתתפים כלים ועוברים תהליכים לשיפור מיומנות שונות אצלם. ניתן למצוא מגוון גישות בעלות מיקוד ודגשים שונים המסוגלים לספק תוצאות מוצלחות. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

קורס nlp – דגש על גישת חופש הבחירה

קורס nlp שם דגש על חופש הבחירה. הגישה הזאת מתייחסת לדרך בה מגיב האדם להתרחשויות בהקשרי חייו השונים. האבחנה הרווחת של הגישה הנלמדת בקורס היא בין מציאות חיצונית קיימת ובין המציאות הפנימית פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות ומצבים אלו. הגישה נוצרה ומבוססת מבחן התוצאה במציאות ומלמדת כלים יעילים ומהירים לשינוי. הרצון והצורך היה למצוא שיטה וכיוונים יעילים המניבים תוצאות. אל קורס כזה מגיעים רבים המרגישים לדוגמא שהם תקועים באמצע החיים ורוצים לשנות ולקחת שליטה על חייהם. הם כמובן, ישאפו לבצע מהפך בצורת חייהם, בין היתר: להיות מקצועיים יותר בעבודה, להיות תקשורתיים יותר. בעלי שקט פנימי רב יותר ועם ביטחון עצמי, ובעיקר להגיע להצלחות אשר שלא הצליחו להשיג עד היום.

שימוש נכון במוח

הגישה מלמדת כיצד לשפר את העבודה והתקשורת מול תת המודע. במוח האדם קיימת מערכת האחראית לתפקודו של המוח. הוא נחשף לטכניקות לימוד שונות הפועלות על המוח ועל תפקוד והשפעת החושים השונים. ובנוסף, על הלשון ושפת הדיבור אשר משתמשים בה. כאשר מצליח האדם לנצל את המערכת ולהשתמש בה לצרכיו אז התהליכים אותם הוא עובר נעשים קלים, פשוטים ומניבי תוצאות מיידיות. כך הם גם מחזיקים מעמד זמן רב – מה שמעניק לה יתרון נוסף.

ללמוד ממנחה מנוסה

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום כבר שנים, וייסד מרכז בו הוא הוא מלמד את הגישה הייחודית אותה פיתח. במרכז קיימים מבחר קורסים והרצאות אותם הוא מנחה בעצמו בליווי ביתו. מייסדי המרכז הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, קורסים והתמחויות בתחום וממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישמחו להעמיד יכולותיהם וכישוריהם לטובת נוספים.

לימודי nlp

לימודי nlp תורמים רבות לשינוי דפוסי התנהגות אצל אנשים הנזקקים לכך. כל משתתף בקורס כזה עובר תהליכים חשובים המשפרים אצלו מיומנויות שונות הנדרשות לתפקוד עתידי יעיל יותר. ניתן למצוא גישות שונות בתחום. אחת הייחודיות הינה גישת חופש הבחירה המספקת, לרוב, תוצאות מוכחות ומיידיות. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב חשיבות.

לימודי nlp – שיפור תפקוד המוח

לימודי nlp תורמים רבות לשיפור תפקוד המוח. הגישה הייחודית שמה דגש על הדרך בה מתייחס ומגיב כל אדם על אירועים שונים הקשורים בחייו. היא גורסת להפרדה בין המציאות חיצונית, כלומר העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות ומצבים אלו. הוגי השיטה בחרו בה לאחר תוצאות והצלחות רבות לאורך שנים. הם למדו כי היא מוצלחת ומניבה תוצאות מעשיות חשובות. הקורס מוצע לאנשים המרגישים שהם תקועים בחייהם ורוצים לשנות דפוסים לא יעילים בתפקודם. בדרך זאת הן מקווים לקחת שליטה על חייהם מה שיוביל לשיפור תפקוד בעבודה, במשפחה, בחיי החברה ועוד. על ידי לימוד טכניקות שונות הם יהיו יותר תקשורתיים, השקט הפנימי והביטחון העצמי אצלם יגברו.

השאיפה להצלחות

השאיפה להצלחות מניעה את המשתתפים להגיע לקורס חשוב זה ומשדרג אורח חיים. השיעורים וההדרכות נועדו בעיקר לשנות את התפיסה של האדם דרך המערכת האחראית לתפיסה זו. למידת העבודה על התת מודע נעשית באמצעות כלים שונים וטכניקות המיושמות בהצלחה. או אז יצליח המשתתף לנצל היטב את המערכת ולהשתמש בה לצרכיו. דגש נוסף הוא על ייעול התקשורת. התהליכים אותם הוא עובר הופכים לקלים, פשוטים ומניבי תוצאות. שיטת למידה זאת תורמת לכך שהן נשמרות לטווח ארוך.

ניהול מיומן

ד"ר יוסי קדמי הוא מומחה בתחום, ומומלץ מאוד להירשם לקורס במרכז שהקים ומוביל כיום. המרכז מציע מגוון שירותים הכוללים ייעוץ, מגוון קורסים, מורים ומדריכים יוצאי דופן, מחירים נוחים, פיקוח צמוד ועוד. המנהלים במרכז הינם בעלי ידע וניסיון רב, בעלי רקע מצטבר בהשתלמויות, מחקרים והתמחויות בתחום. לקוחות רבים שלמדו במרכז מרוצים מאוד וממליצים עליו בכל עת. פנו לשיחת ייעוץ.

קורס nlp אונליין

קורס nlp אונליין כולל סדרת הרצאות מוקלטות, דפי תוכן לעבודה עצמית ומדיטציות ייחודיות ליצירת שינויים ברמת תת המודע. קורס כזה מיועד לאנשים הרוצים לשפר מיומנויותיהם ודפוסי התנהגות שונים. האפשרות למידה באמצעות האינטרנט לא רק חוסכת זמן בנסיעות אל המפגשים אלא גם מאפשרת לכל אחד ואחת לצפות בתכנים בקצב שלהם ובזמן הפנוי והמתאים ביותר עבורם. רבים שסיימו את הקורס מצליחים לקבל שליטה טובה יותר על חייהם ותוצאות נפלאות בתחומים שונים.

קורס nlp אונליין – גישת חופש הבחירה

קורס nlp אונליין מאפשר למשתתפים לאמץ טכניקות וכלים פרקטיים ומהירים לשינוי. הגישה הייחודית של חופש הבחירה מספקת תוצאות מעשיות מעולות ומיידיות. הגישה מבוססת על ההבחנה בין המציאות החיצונית- העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. הגישה מאפשרת ליצור שינויים עבור אנשים המרגישים שקיימים דברים שמעכבים אותם. כמו כן, לאחרים שהיו רוצים לתקשר טוב יותר עם המשפחה, עם עמיתים ולקוחות במקום העבודה ובחיי החברה שלהם. לאחר צפייה בקורס כזה הם ילמדו כלים שיסייעו לתפקד בהתנהלות השוטפת ובעת אירועים מורכבים אליהם הם נחשפים. השאיפה המקסימלית היא להשיג שליטה על חייהם ולנהלם בצורה טובה יותר. הלימודים און ליין מוגדרים כסדרת סרטונים שמלמדים גישה שמטרתה לשפר תחומי חיים שונים אצל כל אדם ולמצוא בתוכו את הכוחות ליצירת שינויים בתחומים השונים. מהקורס יכולים ליהנות אנשים המרגישים שהם תקועים במקומות. מסויימים בחייהם, שאינם מצליחים לתקשר כמו שהיו רוצים במשפחה ובחיי החברה שלהם ואחרים נוספים.

תפקוד המוח

המטרה היא הוא להתחיל לנהל את המחשבות כך שישרתו אותנו. תת המודע הוא החלק האחראי באמת על ההתנהגויות, התגובות והתחושות שלנו וכאשר אנחנו לומדים ליצור תקשורת יעילה וישירה אל תת המודע, התהליכים הופכים לקלים ופשוטים. עם סיום הקורס יוכל כל אחד לנצל ולהשתמש טוב יותר במוחו.  כעת הופכים התהליכים למהירים והמניבים תוצאות הנשמרות לאורך זמן. לימודי און ליין נחשבים למוצלחים והתוצאות דומות לאלו אותן משיגים בלימודים במרכז.

מרכז המנוהל בצורה נכונה

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה לעבור קורס כזה כאשר מנחה אותו אדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.

קורס nlp קצר

קורס nlp קצר אורך 9 ימים מלאים מרוכזים עם למידה אינטנסיבית וחווייתית. בסיומו ניתן לקבל תעודת הסמכה לעיסוק במקצוע. התכנים המועברים בו נועדו לרכוש ידע רב שנועד לאימון אנשים הזקוקים לשיפור משמעותי באורח חייהם ורוצים שיפור מיידי. השיעורים הינם מגוונים וכוללים נושאים מגוונים ותהליכים פרקטיים. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

קורס nlp קצר – יעיל ואיכותי

קורס nlp קצר הינו יעיל ומקצועי ונוגע באלמנטים החשובים המרכיבים את תהליך ההנחיה. הוא מלמד איך פועל תת המודע וכיצד ניתן ליצור תקשורת יעילה ומקדמת איתו. גישת ה-NLP הנלמדת בקורס מבחינה בין מציאות חיצונית קיימת ובין המציאות הפנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות ומצבים אלו. המנחים לעתיד ילמדו כאן על השיטות לגלות עוצמות אצל המונחה אשר יאפשרו לו להתנהל טוב יותר בכל תחום, להציב לעצמו מטרות וליצור את השינויים הנדרשים לשם השגתם. בגדול, השינויים כוללים שינוי משמעותי לטובה באיכות החיים תוך ניהול רגשות טוב יותר ושינוי דפוסי חשיבה מעכבים. הם יטפלו באנשים המרגישים תקועים בתחומים מסויימים בחייהם, שאינם מתקדמים בעבודה ומצליחים לנהל קריירה טובה כפי שהיו רוצים, כאלו שהתקשורת שלהם עם בני משפחה וחברים אינה מספקת אותם ועוד. 

לימוד וסיפוק

קורס זה מועבר על ידי אחד המנחים המנוסים בארץ. מדובר על מומחה המכיר את הנושא לעומק ויודע להעביר את התכנים בצורה מעולה. הנושאים הנלמדים הינם, בין היתר, הבנת מנגנוני תת המודע, אסטרטגיות ליצירת מוטיבציה אישית, למידת תקשורת בין אישית, התנהגות, שליטה במצבים שונים, ניתוח והבנת דפוסי חשיבה והתנהגות ומציאת הדרך לשינוי. רבים מגיעים אליו לצורך הגשמה עצמית, לרכישת מקצוע שני או לטובת התחלת קריירה חדשה. אין ספק כי מדובר במקצוע המביא עימו סיפוק רב והגשמה עצמית.

ניהול מרכז מיטבי

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום כבר שנים, וייסד מרכז בו הוא הוא מלמד את הגישה הייחודית אותה פיתח. במרכז קיימים מבחר קורסים והרצאות אותם הוא מנחה בעצמו בליווי ביתו. מייסדי המרכז הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות, קורסים והתמחויות בתחום וממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן. המרכז מקפיד על תשומת לב אישית לכל משתתף.

לימודי nlp און ליין

לימודי nlp און ליין מיועדים לאנשים הרוצים לשפר מיומנויות ודפוסי התנהגות מעכבים. לימודים מרחוק אפשריים ומסייעים לכל מי שמתקשה להגיע פיזית למרכז. במסגרת הקורסים לומדים טכניקות יישום שונות המבוססות על ניסיון רב שנים. הגישה המבוססת על חופש הבחירה היא אחת השיטות הייחודיות המאפיינת לימודים אלו. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

לימודי nlp און ליין – יעילים ונוחים

לימודי nlp און ליין נחשבים לנוחים מאוד כי ניתן לעשותם מכל מקום. הם יעילים וממוקדים ומביאים לתוצאות מרשימות. הלימודים הם, למעשה, סדרת סרטונים לפתיחת אפשרויות ושיפור תוצאות בתחומי חיים שונים. אין פה רצון לתקן אלא לגרום לכל אדם למצוא בתוכו כוחות קיימים ולהשתמש בכוחות אלו לטובת השינוי. הלוגיקה של גישת חופש הבחירה היא בהפרדה בין מציאות חיצונית – עובדות קיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. המשתתפים, לומדים לרתום טכניקות חדשות ולהשתמש בהן לצורך יצירת שינויים בתחומי חיים שונים. בצורה זו מתעצמת יכולת השליטה בחייהם. הקורס נועד לאנשים המרגישים תקועים בתחומים שונים בחייהם, לאחרים שהיו רוצים לשפר את יכולת התקשורת שלהם ולכל אדם הרוצה שינוי בחייו.

טכניקות חשובות

המטרה היא הוא להתחיל לנהל את המחשבות כך שישרתו אותנו. תת המודע הוא החלק האחראי באמת על ההתנהגויות, התגובות והתחושות שלנו וכאשר אנחנו לומדים ליצור תקשורת יעילה וישירה אל תת המודע, התהליכים הופכים לקלים ופשוטים. עם סיום הקורס יוכל כל אחד לנצל ולהשתמש טוב יותר במוחו.  כעת הופכים התהליכים למהירים והמניבים תוצאות הנשמרות לאורך זמן. לימודי און ליין נחשבים למוצלחים והתוצאות דומות לאלו אותן משיגים בלימודים במרכז.

מרכז בעל ידע רב וניסיון עשיר

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה לעבור קורס כזה כאשר מנחה אותו אדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.

קורס nlp דיגיטלי

קורס nlp דיגיטלי מאפשר לימודי הנושא באמצעות טכניקות קיימות בתחום. הוא חוסך זמן ותוצאותיו דומות לאלו אשר מועברות במרכז עצמו. מבקשים אותו אנשים הרוצים לשפר מיומנויות קיימות אצלם כמו גם את דפוסי התנהגותם, לטובת התנהלות עתידית טובה ונכונה יותר. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

קורס nlp דיגיטלי – על ידי מנחים מוסמכים

קורס nlp דיגיטלי מועבר על ידי מנחים מוסמכים שהינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר. הגישה מבוססת על ההבחנה בין המציאות החיצונית- העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. הגישה מאפשרת ליצור שינויים עבור אנשים המרגישים שקיימים דברים שמעכבים אותם. כמו כן, לאחרים שהיו רוצים לתקשר טוב יותר עם המשפחה, עם עמיתים ולקוחות במקום העבודה ובחיי החברה שלהם. לאחר צפייה בקורס כזה הם ילמדו כלים שיסייעו לתפקד בהתנהלות השוטפת ובעת אירועים מורכבים אליהם הם נחשפים. השאיפה המקסימלית היא להשיג שליטה על חייהם ולנהלם בצורה טובה יותר. צריך לציין כי הקורס מוגדר כסדרת שיעורים מוקלטים לשיפור מצבו הקיים של המשתתף. כאשר המטרה הראשית את הקורס היא לעזור לכל אדם להתחבר לכוחות שקיימים בתוכו ולהתחיל להשתמש בהם לכל שינוי אליו הוא שואף.

חשיבה אחרת

 הרצון הוא לייצור חשיבה אחרת באמצעות שימוש בתת המודע. תת המודע הוא החלק האחראי באמת על ההתנהגויות, התגובות והתחושות שלנו וכאשר אנחנו לומדים ליצור תקשורת יעילה וישירה אל תת המודע, התהליכים הופכים לקלים ופשוטים. עם סיום הקורס יוכל כל אחד לנצל ולהשתמש טוב יותר במוחו.  כעת הופכים התהליכים למהירים ומניבים תוצאות הנשמרות לאורך זמן. לימודים דיגיטליים נחשבים למוצלחים ובעלי תוצאות מעולות. לימודים דיגיטליים אלו משדרגים רבות את איכות חייהם של בוגרי הקורס.

מרכז המנוהל נכון

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה לעבור קורס כזה כאשר מנחה אותו אדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.