טלפון: 09-8908892 • נייד: 054-5251717

משהו נפלא עומד להתרחש

איך אני יודע שיהיה טוב

מאת: יוסי קדמי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

רבים יגידו: אתה משלה את עצמך, איך אתה יודע?

כדי להבין זאת אני רוצה לדבר לרגע על 2 הנחות בסיסיות שמנחות אותי,

1. אין לאף אחד מאיתנו מושג מה באמת יקרה במהלך השנה הקרובה, אפילו מה יקרה בימים הקרובים,
כל מחשבה שיש לנו על העתיד היא מחשבה בלבד והיא יצירה של המוח שלנו.

2. האם תהיתם פעם בליבכם מה ההבדל בין אמונה לידיעה? שימו לב שאינני מתכוון לאמונה אלוקית.
אמונה שלנו מתייחסת לדברים שעדיין לא התרחשו , שאנו מאמינים שיתרחשו בעתיד, ולעומת זאת הידיעה שלנו מתייחסת לדברים שארעו בעבר ואנחנו יודעים שהם התרחשו. הגיוני לא?

יחד עם זאת ישנם דברים עתידיים שאנחנו בטוחים ויודעים שיתרחשו, לדוגמא שמחר בבוקר אני אתעורר לעוד יום וכד'. כלומר יש משהו שהמוח שלי עושה שהופך את הדבר העתידי מאמונה לידיעה.

דמיינו בליבכם שהיה לנו כלי באמצעותו היינו יכולים להפוך אמונה לידיעה, עד כמה זה היה משפיע על איכות חיינו, האמת היא שרבים עושים זאת בצורה טבעית, כמה פעמים קרה לך בעבר שהיית בטוח שמשהו רע עומד להתרחש, פגישה שלא תצליח, אולי בדיקה רפואית שהתוצאות שלה יהיו לא טובות ועוד,

כלומר אנחנו עושים זאת בצורה טבעית , אבל הפעם אני רוצה ללמד אותך תהליך מובנה באמצעותו אתה תוכל לבחור במה ומתי להשתמש בזה., מדליק, לא?

אם קיבלת את 2 ההנחות הבסיסיות הללו גם אתה תוכל "לדעת " שהשנה הקרובה תהייה הרבה הרבה יותר טובה.

לפני מספר ימים קרולין ואני שלחנו תהליך בן 4 שלבים ליצירת השנה החדשה.
בתהליך זה אתה יוצר לעצמך מטרות בכל תחום.

יש כמה דברים שחשוב לומר על מטרות.
רבים חושבים שאם המטרות תוגשמנה אז השנה הקרובה תהייה טובה במיוחד,
הגישה הזו מעט בעייתית, מאחר ואנחנו מעניקים לדבר חיצוני שליטה על תחושת האושר שלנו.
אם ארוויח יותר כסף אז…, אם תהיה לי זוגיות אז…., אם….אז…. וכו' וכו'.

כאשר אנחנו חושבים על מטרות שחשובות לנו להשגה כדאי לזכור שמה שבאמת מושך אותנו אלו אינן המטרות אלא מי אנחנו הולכים להיות כאשר המטרות האלו תוגשמנה, מי אנחנו הולכים להיות במובן של שמחים יותר, חשים סיפוק, חשים ביטחון, חשים אהבה , חשים תחושת שייכות וכד'.

לכן, כשמעמיקים לחשוב מבינים שהמטרות שאנחנו קבענו לעצמנו הן אינן המטרה האמיתית המטרה האמיתית היא מה שנקרא "מטרה הוויתית", ולהוויה הזו לתחושות הללו אנחנו יכולים להגיע בדרכים שונות.

כפי שנכתב בהנחה מס' 1, המחשבות שלנו הן המשפיעות על ההתיחסות שלנו לדברים, תחשבו על זה, מתרחש ארוע כלשהו בחיים שלנו, יש לנו מחשבה על הארוע הזה, והמחשבה הזו יוצרת את התחושה המסוימת שאנחנו מרגישים.

כלומר, לא הארוע עצמו משפיע אלא המחשבות שלנו.

ואם המחשבות שלנו הן יצירות בלעדיות שלנו, זה נשמע לי לא הגיוני לאמלל את עצמנו באמצעותן, נשמע לי הרבה יותר הגיוני להפוך את המחשבות למשהו שהוא נעים וטוב לי איתו.

בשלב זה ישנם כאלו שיאמרו "כן, אבל אתה משקר לעצמך" התשובה שלי היא "נכון, העיניין הוא רק שכל מחשבה היא פרשנות ואינה אמת ולכן אתה משקר את עצמך גם אם המחשבות שלך שליליות, כלומר השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך אינה האם המחשבה שלי היא אמת, אלא, איזה שקר שאספר לעצמי יהיה יעיל יותר עבורי, יקדם אותי יותר?"

וזו למעשה הזמנה לדמיין את השנה הבאה כשנה מוצלחת במיוחד, דמיין שיש לך מטה קסמים ואתה יכול ליצור את מי שאתה בסוף השנה שמלא בתחושות הנפלאות והטובות ביותר שאתה יכול לאחל לעצמך.

ויש כאלו שמקשים כאן ושואלים "מה יקרה אם המטרות לא תוגשמנה?"

פה כדאי לזכור שכאשר משהו מתרחש או אינו מתרחש, מה שמשפיע עלינו באמת אלו המחשבות שלנו על מה שקרה, הפרשנויות שאנו מעניקים, ויש לנו יכולת להעניק כל פרשנות שתעצים אותנו שתהפוך את המצב כפי שהוא למשהו טוב שמתרחש עבורנו.

לדוגמא, קבעת לעצמך מטרה להרוויח בשנה הקרובה 25,000 שקלים לחודש, וזה לא מתרחש, תזכור שמה שמשפיע עליך זה המחשבה על זה שלא הגעת לסכום המבוקש, ומחשבה היא מחשבה בלבד והיא אינה אמת, וזו הזדמנות עבורך להעניק למצב הזה פרשנות אחרת, לדוגמא: אולי זו קריאה עבורי לבחור בתחום פעילות אחר, תחום שבאמת מושך אותי. איזו תחושה יש כאשר זו המחשבה, האם זה לא הופך את המצב למתנה עבורך?

אז אני מזמין אותך לקחת לעצמך מספר דקות למצוא מקום שקט ולכתוב תאור של הדמות שלך בראש השנה הבאה, כיצד אתה נראה? אילו תחושות אתה מרגיש? איזה מחשבות עוברות לך בראש? וכד'.

וכשסיימת עבור לשלב הבא.
שלב בו אתה הופך מצב עתידי למצב של ידיעה, כלומר אתה יודע שזה עומד להתרחש.

קח לעצמך מספר דקות מצא מקום שקט, קח כמה נשימות עמוקות עצום עיניים ודמיין את עצמך בראש השנה הבאה, צור את דמותך שחשה את התחושות הנפלאות ומקרינה את זה במבט הפנים העיניים בעמידה ובכל סימן אחר, וכאשר יצרת את הדמות הזו בדיוק בצורה שמתאים ומושך אותך, דמיין שיש לך אפשרות להפוך את הסרט/התמונה הזו לצבעונית יותר, מוארת יותר, מלאת חיים יותר,ותוכל אף להגדיל אותה, להכפיל או לשלש או אולי אפילו גדולה הרבה יותר בגודל ענק כאילו זה מוקרן על מגדלי עזריאלי, משהו שיוצר תחושת וואהווו!

וכאשר הסרט/התמונה ממש מלהיבים, מושכים ומרגשים דמיין שיש לך אפשרות לרחף ולהיכנס לתוך הדמות המדהימה הזו שלך, כך שאתה ממש יכול לראות את הדברים מתוך העיניים של הדמות הזו שלך, לשמוע את הקולות ולהרגיש את התחושות הנפלאות האלו בגוף ממש עכשיו.

אפשר לעצמך להיות במקום הנפלא הזה, ובעוד תת המודע שלך מטמיע את שילוב התחושות הללו לכל תא ותא בגוף שלך אפשר לעצמך ליצור איזה משפט, איזו אמירה עמוקה בלב שאתה יכול לומר על עצמך ברגע נפלא שכזה, מי אני באמת? למה אני באמת ראוי? מה באמת אפשרי עבורי במקום הנפלא הזה?

וכאשר יצרת את המשפט חזור עליו שוב ושוב, עשה זאת בקול הבוטח הסמכותי והאוהב ביותר שאתה מכיר, ובעוד אתה עושה זאת אפשר לתת המודע שלך להטמיע את זה בכל תא ותא בגוף שלך לחבר את זה עם הDNA שלך במין ידיעה פנימית עמוקה – זה מי שאני , זו האמת וזה מוחלט.

ולפני שתפקח את העיניים אמור את המילים:"ועם כל נשימה מהיום ועד עולם זה ילך ויתחזק יותר ויותר".

בתהליך הזה הפכת ברמת תת המודע שלך את המצב העתידי לידיעה.
אחד החוקים החשובים לגבי תת המודע הוא שתת המודע אינו יודע להבחין בין דימיון למציאות, אם חושבים על זה כאשר אתה קורא מילים אלו האם אתה מאמין שאתה קורא או אתה יודע שאתה קורא?
אתה יודע, מאחר וזה מתרחש עכשיו , בהווה, ברגע זה.

בתהליך שעשית תת המודע שלך חווה את המצב העתידי כהווה ולכן ברמה העמוקה הפך להיות ידיעה.

חזור על התהליך הזה לפחות 21 יום ברציפות ותוכל להבחין בשינוי שמתחולל ובידיעה המתחזקת – השנה הקרובה תהייה שנה הרבה יותר טובה, אתה פשוט יודע את זה.

מאחל לך שנה טובה ומתוקה במיוחד
כמה שיותר סיפוק, שמחה, בריאות ואהבה

יוסי קדמי

"תחשבו על זה מתי בפעם האחרונה הענקתם מחמאה שריגשה את בן או בת הזוג שלכם? או הילדים שלכם?".

Kedmy Newsletter

תוכן מעודכן ומלא השראה בכל חודש

* סרטון חדש * ראיון השראה * ציטוט חודשי * רגע עם לואי דה פינס *

מדיטציות

מדיטציות להאזנה
בחינם דרך האתר

פעילויות

קורסים וסדנאות
בהנחיית יוסי קדמי

מוצרים

ספרים ומשחקים
לרכישה דרך האתר

דיגיטלי

מגוון קורסים דיגיטליים
בהנחיית יוסי קדמי

פעילויות

קורסים וסדנאות בהנחיית יוסי קדמי

דיגיטלי

קורסים לצפייה מיידית בהנחיית יוסי קדמי

מדיטציות

מדיטציות להאזנה בחינם דרך האתר

מוצרים

ספרים ומשחקים לרכישה דרך האתר

קורס הסמכה 3#

NLP Trainer

עשרה ימי לימוד וחוויה מלאים ועוד שלושה ימי מבחני הסמכה.

בקורס חושף יוסי קדמי את כל הסודות להעצמת הכריזמה האישית, איך לסחוף קהל וליצירת קורס אידיאלי, תוך שימוש בתהליכי NLP מתקדמים.

תנאי קבלה:

בוגרי קורס NLP Practitioner
וקורס NLP Master