טלפון: 09-8908892 • נייד: 054-5251717

NLP בגישת יוסי קדמי

מהו טיפול ב-NLP

מאת: יוסי קדמי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook

יותר ויותר אנשים פונים למנחי NLP שיעזרו להם להשיג את מטרותיהם ולהשתחרר ממצוקות והתנהגויות שמגבילות אותם וליצור לעצמם חיים טובים יותר.

מטרתו של מאמר זה לעזור לרבים אלו לקבל מידע חשוב וליצור בהירות מלאה לגבי טיפול NLP , כיצד מתנהל מפגש, מה תפקידו של המנחה, מדוע הוא נקרא מנחה ואינו נקרא מטפל ושאלה נוספת חשובה שלעיתים נשאלת הכיצד יכול מנחה NLP שקיבל הכשרתו בקורס לעשות עבודה שמבצע פסיכולוג שקיבל הסמכתו האקדמאית אחרי 4-6 שנות לימוד והתמחות.

אז בואו ניצור בהירות כדי לתת מענה אחת ולתמיד לכל השאלות החשובות הללו.

מה מאפיין את ה- NLP

NLP והתהליכים השונים אינם המצאה אלא תגלית. תגלית כיצד אנשים שעשו שינוי והגיעו להשגים מצוינים הצליחו לעשות זאת. את הדרך בה הצליחו לעשות שינוי הפכו מפתחי ה- NLP לתהליכים מובנים הבנויים בשלבים.

ההנחה המובילה ב NLP היא שאם אדם מסוים הצליח בכל תחום בצורה בולטת, ניתן ללמוד את הפעולות שעשה ואיפשרו את ההצלחה ולהפוך אותן לתהליך מובנה שלב אחר שלב אותו ניתן ללמד אחרים ושבאמצעותו כל אדם יוכל להפיק גם כן תוצאות מצוינות.

מתוך הלמידה הזו של המצוינות האנושית למעשה התפתחה גישה הגורסת שאת המצוינות האנושית ניתן ללמד כתהליכים מובנים כך שכל אדם יכול להגיע להשגים מצוינים בתחומים שונים, התחום הבריאותי, התחום הנפשי, התחום הכלכלי וכל תחום אחר.

מדוע קוראים לזה הנחייה ולא טיפול
מפגש עם מנחה NLP אינו מפגש טיפולי. ב- NLP המפגש נקרא "מפגש הנחייה".

ההנחה הבסיסית ב- NLP היא שהאדם בעיקרון אינו מקולקל ואינו זקוק לתיקון. זה נכון שבמצבי חיים שונים איננו משיגים את מה שאנחנו רוצים, אך ההנחה ב- NLP שכל מה שקורה בחיינו אלו השגים בלתי מודעים שלנו, ובכל מצב כזה יש לנו רווח מסוים ובמצבים רבים הרווח הוא בלתי מודע וניסתר מאיתנו..

למה הכוונה?

אם אני חש דיכאון ההנחה ב- NLP היא שקיים בי איזה חלק עמוק, בלתי מודע שיוצר את תחושת הדיכאון, לחלק הזה יש איזו כוונה ביצירת הדיכאון, מאחר והחלק הזה הוא חלק פסיכולוגי בי, המטרה שלו היא להשיג עבורי משהו, כלומר יש איזה רווח מסוים..

יש כאלו שתחילה קשה להם לקבל את הרעיון הזה, הם יכולים לומר "אתה אומר שאני יוצר את הדבר הזה שכואב לי ומציק לי, שיש לי רווח מאחורי זה?" , נכון, תחילה קשה לקבל זאת, אבל כאשר אתה מבין שקבלת הנחה זו היא למעשה קבלת ההנחה שאתה זה שמייצר את הבעיה, וכיוצר ואחראי לבעיה יש לך את הכוח לשנות אותה, כלומר הנחה זו מעניקה לך כוח עצום לחולל שינויים בחייך ולחיות את החיים שאתה רוצה וראוי לחיות אותם.

אם אתה מקבל את הגישה הזו המשמעות היא שהדיכאון למרות שהוא משהו שבצורה מודעת איננך רוצה בו, אולם מאחר והוא נוצר מפעולה של חלק שקיים בך, משמע הדיכאון הוא ביטוי להצלחה של החלק הזה להשיג את מטרתו, ומאחר והחלק הזה הוא חלק ממנך – זהו גם ביטוי להצלחה שלך.

אחת הדוגמאות המצוינות ליכולת האנושית הפנומינלית זו ה"פוביה".
פוביה היא ביטוי ליכולת אנושית יוצאת דופן, פוביה כידוע אינה נוצרת בתהליך ארוך אלא בהבזק של רגע בו האדם חווה חוויה שלילית קשה, והפוביה הזו מלווה את האדם במשך שנים רבות , על פי גישת ה- NLP זה ביטוי ליכולת מדהימה שקיימת באדם, זה ביטוי לזכרון פנומינלי, זה ביטוי ליכולת התמדה ויכולות רבות נוספות, עכשיו דמיינו לעצמכם שהייתה לנו אפשרות לקחת יכולות אלו ולהפנות אותן למקומות יעילים יותר, נניח לקחת את יכולת ההתמדה הזו ולהפנות אותה לקריירה שלנו או לאהבה בזוגיות שלנו , אילו אפשרויות מדהימות היו נפתחות – זו גישת NLP לכל התנהגות אנושית.

בראייה הזו של NLP כל אחד הוא סיפור הצלחה בעל יכולות ועוצמות, הוא בוודאי אינו מקולקל ואינו זקוק לתיקון, הוא זקוק להנחייה כיצד להפנות את כל העוצמות הקיימות בו למקומות יעילים יותר עבורו, מקומות שישרתו ויקדמו אותו וזה בדיוק מה שעושה ה- NLP .

לכן מנחה NLP אינו נקרא מטפל אלא מנחה, ותהליך NLP אינו נקרא טיפול אלא מפגש הנחייה.

כיצד מתבצעת הנחיית NLP

מפגש הנחיית NLP הוא מפגש ממוקד מטרה בו המנחה שהוסמך לכך מנחה את האדם בתהליכי NLP שמטרתם לפתוח בפני האדם אפשרויות חדשות שיעזרו לו להשיג את המטרה שהוגדרה.

כאמור גישת ה- NLP מתייחסת לכל דבר שקורה כביטוי לכוחות הקיימים באדם. ההנחה היא שכוחות אלו פועלים כדי להשיג מטרה מסוימת ומנחה NLP מיומן עוזר לאדם להפנות כוחות אלו לפעולות יעילות יותר שיקדמו אותו.

במהלך המפגש המנחה מתייחס לכל תופעה, התנהגות, הרגל וכד' כביטוי של כוח רב עוצמה ועוזר לאדם ליצור מערכת יחסים פנימית חדשה ולרתום כוחות האלו להשגת המטרות החשובות לו.

מנחה NLP אינו מחפש במהלך המפגש הפרעות או בעיות.
מנחה NLP אינו מנתח את נפשו של האדם,
מנחה NLP אינו מתיימר לדעת מה קורה לך במוחך ובנפשך,
מנחה NLP מנחה אותך בתהליכים מובנים שלמד שמטרתם לפתוח בפנייך אפשרויות חדשות כך שתוכל ליצור את השינוי אותו אתה רוצה לבצע..

מטרת מפגשי NLP אינו לחשוף את הסיבות שגרמו להתנהגות הבעייתית שלך, נהפוך הוא, NLP גורס שכאשר אתה מתמקד בעבר וחווה אותו שוב במחשבותייך ודמיונך באמצעות שיחות אתה בעצם מעמיק עוד יותר את הדבר ממנו אתה רוצה לשנות או להשתחרר.

שיחות NLP על העבר מתמקדות בשינוי הגישה לארועי העבר כארועים שיש בהם למידה ויש בהם כוחות ועוצמות , וכאשר האדם חווה כך את חוויות העבר נפתחת בפניו אפשרות חדשה לגבי העתיד.

המיקוד במפגשי NLP הוא בעתיד, מה היית רוצה שיקרה בעתיד בשונה ממה שהתרחש בעבר או מתרחש בהווה.
כל מפגש NLP ממוקד מטרה, המטרה היא תמיד מתייחסת לעתיד, כשהשאלה הנשאלת היא מה כאשר יקרה יגרום לך לסיפוק.
מנחה NLP עוזר לאדם להפוך את המטרה כאמור למטרה מעוצבת כהלכה.

מטרה מעוצבת מורכבת מכמה מרכיבי יסוד:

  • היא מוגדרת בצורה חיובית
  • היא ספציפית וניתנת למדידה
  • היא ניתנת להשגה ונמצאת בשליטת האדם
  • ההפסדים והרווחים מהשגתה ברורים ומקובלים

לאחר שהוגדרה מטרת הפגישה, מנחה NLP מנחה את האדם באחד מתהליכי NLP המתאימים להשגת המטרה הספציפית.

מאחר ומפגשי NLP מבוססים על מטרה ממוקדת כאמור ועל תהליך מובנה המסייע לאדם להשיגה, ומאחר וההנחה היא שבאדם יש כוחות ועוצמות המאפשרים לו להשיג את מטרותיו, מסיבות אלו תהליכי NLP יכול להיות קצרים מאוד.
תהליך NLP יכול להמשך 3-4 מפגשים ולעיתים אפילו פחות.

זו גם תשובה לשאלה: הכיצד מנחה שעבר קורס NLP יכול לעשות עבודה של פסיכולוג שלמד שנים רבות?
מנחה NLP למד כיצד לעזור ללקוח שלו לאפיין את המטרה החשובה לו להצלחה והוא למד תהליכים מובנים שלב אחר שלב המסייעים לאדם להתחבר לכוחות והידע הטמון בו ולחולל שינויים עמוקים שמביאים לתוצאות במציאות.
מנחה NLP מיומן אינו נכנס לניתוחים פסיכולוגיים ואינו מעמת את האדם עם ארועי העבר שלו, מנחה מיומן מוביל את האדם בתהליך שעוזר לאדם להיפתח לאפשרויות חדשות.

יותר מזה, מפגש NLP יכול להתקיים מבלי כניסה לתוכן בכלל, המנחה יכול להנחות את הלקוח שלו תהליך עמוק שמחולל טרנספורמציה מבלי להיכנס לפרטים אלא רק להיצמד לתהליך.
לפני מספר שנים הנחיתי אישה צעירה בתהליך NLP , היא בקשה שלא להיכנס לתוכן כך שאני עצמי לא ידעתי על מה היא עבדה. כמה חודשים לאחר המפגש היא התקשרה אלי ובקשה לשתף אותי שבתהליך שהנחיתי אותה היא עבדה על היכולת שלה להביא ילד לעולם, לאחר שרופאים אמרו לה שלא תוכל ללדת, ואני רוצה לבשר לך, היא אמרה, שאני בהריון.
התרגשתי מאוד לשמוע זאת וחשבתי בליבי איזו עוצמה יכולה להיות גם לתהליך בו אין כניסה לתוכן, רובנו חונכנו שתהליך נפשי כדי שהוא יהיה עמוק יש להיכנס לכל הפרטים וככול שאתה מעמיק יותר בפרטים כך התהליך עמוק יותר והשינוי אפשרי יותר – גישת NLP מזמינה אותך לשנות אמונה זו, הגישה ב- NLP היא שכדי שתהליך יהיה עמוק אין צורך להעמיק בפרטים, יש צורך בתהליך שמחולל שינוי ברמות העמוקות, יותר מזה רבים מאמינים שתהליך נפשי ככול שהוא ארוך יותר הוא עמוק יותר ויסודי יותר, גישת NLP שונה לחלוטין, NLP גורס ששינוי עמוק ויסודי יכול להתרחש במהירות כאשר אתה יודע כיצד לבצע אותו.
הדבר דומה לנסיעה מישראל לאמריקה בתחילת המאה ה-20 נסיעה כזו הייתה אורכת שבועות של מסע מתיש באוניה, כיוון שאפשרות הטיסה עדיין לא הייתה קיימת, היום עם הטכנולוגיה החדשה אתה עושה את זה בתוך מספר שעות, האם יעלה על הדעת שמישהו יאמר שזה מהיר מידי ולא בטוח, או לא אמיתי?

מה מאפיין מנחה NLP מיומן

מנחה NLP בא עם גישה שכל הידע קיים באדם, תפקידו הוא לעזור לאדם להתחבר לעוצמות ואל הידע הזה שקיים בו.

הדימוי בו אני אוהב להשתמש להמחשת תפקידו של מנחה NLP לקוח מהים, אוניות ענק המגיעות ממסעותיהן באוקיאנוסים האינסופיים כאשר הן מגיעות לנמל אין באפשרותן להיכנס או לצאת ממנו מבלי עזרתן של דוברות קטנות, הדוברה עוזרת לאוניית הענק לנתב את דרכה מחוץ לנמל ומשם ממשיכה לשייט לאוקיאנוסים האינסופיים אליהם הדוברה אינה מגיעה, מערכת יחסים זו בין הדוברה לאוניית הענק היא בדיוק מהלך מפגש הנחיית NLP בין המנחה לאדם.
ולכן המנחה אינו צריך להיות בעל ידע בתחום בו הוא מנחה את האדם, מאחר וכל הידע קיים באדם.

מנחה NLP אינו מייעץ דבר , בניגוד אולי לפסיכולוגים שלעיתים כן מייעצים לאדם, מנחה NLP משקף לאדם , עוזר לו להתחבר לעוצמות והכוחות הטמונים בו , ואלו עוזרים לאדם להתחבר אל הידע הקיים בו.

ההנחה של מנחה NLP היא שאין אדם בעולם היודע טוב יותר מה מתאים ונכון לאדם מאשר האדם עצמו.

מנחה NLP לומד במהלך קורסי ההסמכה כיצד לעזור לאדם למקד את המטרה החשובה לו להשגה, ולומד תהליכים מובנים שמטרתם לעזור לאדם לנצל את הכוחות הקיימים בו ובאמצעותם לחולל את השינוי המבוקש ולהשיג את המטרה הנכספת.

מנחה NLP מיומן יוצר עבור הלקוח שלו מרחב של קבלה, הכלה, הקשבה והעצמה כך שהלקוח מרגיש בטוח ומוגן ומאפשר לעצמו להתמסר לתהליך השינוי.

איך תוכל לדעת שזה מתאים לך

יש מספר דברים שכדאי להתייחס אליהם בבחירת המסלול המתאים. האם הגישה בטיפול מתאימה לי? מה מספר המפגשים הצפוי? מהם אמצעים בהם משתמש המטפל? באלו הטכניקות משתמש המטפל?

אחת הדרכים המומלצות ביותר לקבלת מענה לשאלות אלו ואחרות היא להתייעץ עם אנשים שונים שעברו תהליכים במסגרות השונות ולשמוע מהם כיצד התהליך שעברו עזר להם לחולל שינוי בחייהם? תוכל לשאול כיצד ספציפית השינוי הזה בא לידי ביטוי בחיים שלהם, כיצד הרגישו לאורך התהליך,כמה מפגשים נדרשו כדי שיהיו תוצאות במציאות וכו'.
מהתשובות שתקבל תוכל לאסוף מספיק מידע שיסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך ביותר.

10 סימנים שיעזרו לך לבחור בהנחיית NLP:

1. אתה מעדיף לפתור את הבעיה ופחות לספר על העבר שלך
2. אתה רוצה להתמקד במטרות חשובות ולהשיג אותן
3. אתה רוצה להשתחרר מהמצוקות ופחות להבין את הסיבות
4. אתה אינך רוצה להיות תלוי באחר אלא להיות המוביל של חייך
5. אתה רוצה ללמוד כלים שישמשו אותך בעתיד במצבי קושי שונים
6. אתה רוצה להשיג את מטרתך במינימום פגישות
7. אתה ממוקד יותר בהווה ובעתיד ופחות בארועי העבר
8. אתה מאמין בכוחו של המוח האנושי לחולל שינוי במהירות
9. אתה מאמין שכאשר יודעים כיצד לעשות זאת – שינוי יכול להתחולל במהירות.
10. אתה מוכן לקבל את ההנחה שכל הידע טמון בך ואינך זקוק לייעוץ

מטפל nlp

מטפל nlp

מטפל nlp מנחה אנשים אשר רוצים לשפר מיומנויות ודרכי התנהגות. הוא מלמד אותם טכניקות בעזרתן הם יכולים להשיג מטרות וליצור שינויים בתחומי חיים שונים. אחת הגישות המוערכות הינה גישת חופש הבחירה. הקורסים מתאימים לבני שני המינים בגילאים שונים. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

מטפל nlp – בעל הכשרה מתאימה

מטפל nlp הינו בעל הכשרה, ידע רב וניסיון עשיר. הוא התנסה בעבר ופועל בהווה מול מטופלים אשר מבקשים ללמוד ממנו להשיג יכולות להעצמה אישית כזאת. מבקשים את הקורס אנשים המרגישים שהם תקועים בחייהם,  לא מצליחים להתקדם בעבודה ובקריירה, אינם מצליחים לתקשר היטב במשפחה ובחיי החברה שלהם ועוד. המטפל מקיים, למעשה, סדרת הנחיות לשיפור מצבו הקיים של המשתתף. הוא לא בא לתקן אלא לגרום למשתתף לגלות כוחות הקיימים בתוכו. הגישה מבוססת על ההבחנה בין המציאות החיצונית- העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. הטכניקות החדשות הנלמדות מסייעות לאדם להשתמש בכוחות שקיימים בתוכו ובעזרתם לנוע לעבר כל מטרה שיבחר ולשדרג את איכות חייו.

שיטת הנחיה מסודרת

שיטת ההנחיה מתרכזת ברצון להבאת תת המודע לתפקוד יעיל יותר. תוך כדי שימוש של מערכות האחראיות על תפקודו. הטיפול נעשה כאשר האדם רגוע ומתחבר לתת מודע שלו. בסופו של טיפול מוצלח הופכים התהליכים לקלים ופשוטים, המניבים תוצאות הנשמרות לאורך זמן. המטפל משתמש באלמנטים שונים ובין היתר, שיחות, תרגולים וכדומה. הקשר הנוצר עם כל אחד הוא אישי ובלתי אמצעי.

מרכז בעל ידע רב וניסיון עשיר

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה ללמוד ממנחה בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.

מטפלת nlp

מטפלת nlp

מטפלת nlp מיומנת בהנחיית אנשים הרוצים בהעצמה אישית. מדובר על אנשים אשר מרגישים תקועים בתחומי חיים שונים ורוצים לשפר מיומנויות ודפוסי התנהגות. אחת הגישות הייחודיות היא גישה המבוססת על חופש הבחירה. המטרה היא ללמוד ולאמץ טכניקות ולקבל כלים להעצמה ושינוי בתחומים שונים. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

מטפלת nlp – מיישמת עם שיחות ותרגולים

מטפלת nlp מעבירה את הגישה כשהמטרה היא יצירת שינוי תפיסה ואימוץ כלים יעילים ופשוטים לתרגול וליישום יומיומי על מנת שכל אחד יוכל להבינם. כך לאנשים אשר חשים שאינם נמצאים במקום בו הם רוצים להיות בעבודה ובקריירה למרות יכולותיהם, אשר אינם מצליחים לקיים קשר משפחתי וחברתי טוב וכדומה. הגישה מבוססת על ההבחנה בין המציאות החיצונית- העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. הטכניקות החדשות הנלמדות מסייעות לאדם להשתמש בכוחות שקיימים בתוכו ובעזרתם לנוע לעבר כל מטרה שיבחר ולשדרג את איכות חייו.  הכלים הנלמדים הינם מבוססים על ניסיון רב שנים עם אלפי אנשים שיצרו תוצאות טובות יותר בחייהם.

טיפול אישי

שיטת ההנחיה בה נוקטת המטפלת הינה אישית ומותאמת ספציפית לכל אחד. כך בהתאם למצבו, אישיותו, צרכיו, רצונותיו ועוד. היא מתרכזת, בין היתר בניהול תקשורת עם תת המודע האחראי האמיתי לדפוסי החשיבה וההתנהגות של האדם. בנוסף, מלמדת שיפור תקשורת בין אישית, שיפור מערכות יחסים ושחרור כעסים. בעת הזאת הופכים התהליכים לקלים ופשוטים, המניבים תוצאות הנשמרות לאורך זמן. מדובר במפגש אחד שמטרתו יצירת שינוי לפי בקשתו של המשתתף.

מרכז בעל שם ההולך לפניו

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות וכתב שלושה רבי מכר אשר רבים לומדים מהם את התחום. קיימת משמעות רבה לעבור קורס כזה כאשר מנחה אותו אדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את החומרים אלא ממש חי אותם כבר למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב שנים עם כלים מגוונים ועוד. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם.

טיפול בשיטת nlp

טיפול בשיטת nlp

טיפול בשיטת nlp במסגרת קורס נועד לאנשים אשר רוצים לשפר מיומנויות ודפוסי התנהגות. הטיפול כולל לימוד טכניקות שונות לטובת שימוש טוב יותר במוח. באמצעות הגישה הייחודית המבוססת על חופש הבחירה וייעול דרכי התקשורת העצמית. הרצון והצורך של כל משתתף הוא לשפר תפקודיו לטובת הצלחה עתידית טובה יותר. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום מעל 25 שנים וניתן לקבל ממנו מידע בעל ערך רב.

טיפול בשיטת nlp – מוצלח ומניב תוצאות מיידיות

טיפול בשיטת nlp הינו מוצלח בזכות התוצאות המוכחות שהוא מביא עימו. הגישה הייחודית של שיטת חופש הבחירה התגבשה לאחר ניסיון של שנים, עם אלפי אנשים שהשיגו תוצאות מעשיות מעולות. התורה העומדת מאחוריה כי קיימת מציאות חיצונית עם עובדות קיימות, ובמקביל, לכל אחד קיימת מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. אנשים המרגישים תקועים באורח חייהם ואשר אינם מתקדמים בעבודה ובקריירה, שאינם מצליחים לתקשר היטב במשפחה ובחיי החברה שלהם יכולים ליהנות מקורס משמעותי זה. הם ילמדו איך לקבל שליטה טובה יותר על חייהם, וילמדו לתפקד בצורה מיטבית בתחומי חיים ובסיטואציות שונות בהם הם נתקלים.

לימוד ויישום טכניקות חשובות

לימוד טכניקות שונות לטובת תפקוד יעיל יותר של המוח עשוי לשפר התנהלותם ולשנות חייהם לטובה. במוח קיימות מערכות וקישורים עיצביים אשר אחראיים על תפקודו. ההעמקה של הבנת המערכות הללו והיכולת שלנו ליצור קישורים עיצביים חדשים מהווה בסיס לפריצות דרך בחייהם של אנשים. ד"ר יוסי קדמי מלמד כלים ליצירת שינויים מבירים בדפוסי חשיבה. כך כל המשתתף יוכל לנצל את המערכת ולהשתמש בה לצרכיו.  או אז התהליכים אותם הוא עובר הופכים לקלים, פשוטים ובעלי תוצאות שאף יישמרו היטב לטווח ארוך. הלימוד נעשה בימי לימוד מרוכזים, במהלך הקורסים וכוללים גם תרגולים חשובים.

מרכז מיומן

ד"ר יוסי קדמי הוא אדם יוצא דופן בתחום ההתפתחות וההעצמה האישית בישראל. הוא לא רק מרצה, כותב ומפתח משחקים אלא גם המייסד של המרכז ללימודי NLP. יוסי הקדיש שנים לחידוד כישוריו ולמד באופן אישי בהדרכת מייסדי השיטה, ד"ר ג'ון גרינדר וד"ר ריצ'רד בנדלר. ההתמחות שלו טמונה באימון באמצעות היפנוזה עצמית, והוא חבר ב-NGH, האיגוד האמריקאי להיפנולוגים. עם ניסיון של 25 שנים בתחום העסקי, הוא משתמש בשיטות החדישות ביותר ברחבי העולם כדי להשפיע על תת המודע. מעוניינים במידע נוסף, פנו אלינו

טיפול ב nlp

טיפול בnlp

טיפול בnlp נועד לאנשים הרוצים שינוי חיובי בחייהם. הם זקוקים לכלים המאפשרים שיפור מיומנויות ודרכי התנהגות. במסגרתו הם לומדים טכניקות שונות המשפיעות עליהם. אחת הדרכים הטובות היא באמצעות גישה המבוססת על חופש בחירה. ד"ר יוסי קדמי עוסק בתחום ובעל התמחות וניסיון רב שנים.

טיפול בnlp – או בשמו האחר מפגש הנחיה

טיפול בnlp קרוי גם מפגש הנחיה והסיבה לכך היא שהמילה טיפול מעבירה מסר של בעיה, בגישת הNLP ההנחה היא שהלקוח אינו זקוק לתיקון אלא רק להכוונה. במפגש האדם עובר הנחיה ליצירת שינוי בתחום בו הוא בוחר להתמקד. הגישה הייחודית של חופש הבחירה מספקת תוצאות מעשיות מעולות ומיידיות. הגישה מבוססת על ההבחנה בין המציאות החיצונית- העובדות הקיימות, ובין מציאות פנימית שהיא ההתייחסות והתגובה לעובדות אלו. הגישה מאפשרת ליצור שינויים עבור אנשים המרגישים שקיימים דברים שמעכבים אותם, וכמו כן, לאחרים שהיו רוצים לתקשר טוב יותר עם המשפחה, עם עמיתים ולקוחות במקום העבודה ובחיי החברה שלהם. לאחר מפגש כזה הם ילמדו כלים שיסייעו לתפקד בהתנהלות השוטפת ובעת אירועים מורכבים אליהם הם נחשפים. השאיפה המקסימלית היא להשיג שליטה על חייהם ולנהלם בצורה טובה יותר.

טכניקות חשובות

קיימות טכניקות שונות בתחום שמטרתן להכיר טוב יותר איך תת המודע שלנו עובד, ולדבר איתו בשפתו וכך ללמוד ליצור שינויים מהירים וקלים. כך המשתתפים יוכלו להשתמש בידע הזה ובכלים הנלמדים על מנת לשפר את בתוצאות שלהם בכל תחום בחיים. לצד אלו יתורגלו דרכים להעצמת תקשורת בין אישית.  בנקודת זמן זאת הופכים התהליכים לקלים, פשוטים. כאלו המניבים תוצאות שאף תישמרנה היטב לטווח ארוך. הלימוד נעשה באמצעות, שיעורים, ימי עיון, סדנאות, תרגולים וכדומה. הכל לטובת הטמעת התכנים המועברים. את כל אלו עושים בהנחיית המרצים והמדריכים המיומנים.

מרכז עם הכשרות מעולות

ד"ר יוסי קדמי מתמחה בתחום שנים רבות. קיימת משמעות רבה ללמוד ולחוות את הגישה מאדם בעל ניסיון אשר לא רק מכיר את הגישה אלא ממש חי אותה למשך שנים. הדגשים החשובים במרכז של יוסי קדמי הם תשומת לב אישית, מקצוענות, ניסיון רב עם כלים רבים ומגוונים. מנהלי המרכז הינם מומחים ובעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, בעבודה עם לקוחות רבים ליצירת פריצות דרך ושינויים בחייהם. המרכז הכשיר כבר אלפי מנחים המתמחים בעבודה עם NLP.

"בראייה הזו של NLP כל אחד הוא סיפור הצלחה בעל יכולות ועוצמות."

Kedmy Newsletter

תוכן מעודכן ומלא השראה בכל חודש

* סרטון חדש * ראיון השראה * ציטוט חודשי * רגע עם לואי דה פינס *

מדיטציות

מדיטציות להאזנה
בחינם דרך האתר

פעילויות

קורסים וסדנאות
בהנחיית יוסי קדמי

מוצרים

ספרים ומשחקים
לרכישה דרך האתר

דיגיטלי

מגוון קורסים דיגיטליים
בהנחיית יוסי קדמי

פעילויות

קורסים וסדנאות בהנחיית יוסי קדמי

דיגיטלי

קורסים לצפייה מיידית בהנחיית יוסי קדמי

מדיטציות

מדיטציות להאזנה בחינם דרך האתר

מוצרים

ספרים ומשחקים לרכישה דרך האתר

קורס הסמכה 3#

NLP Trainer

עשרה ימי לימוד וחוויה מלאים ועוד שלושה ימי מבחני הסמכה.

בקורס חושף יוסי קדמי את כל הסודות להעצמת הכריזמה האישית, איך לסחוף קהל וליצירת קורס אידיאלי, תוך שימוש בתהליכי NLP מתקדמים.

תנאי קבלה:

בוגרי קורס NLP Practitioner
וקורס NLP Master